12 жовтня 2019, Сб. 20:00
Гранд Хол «Хрещатик» Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 14
від 399 грн.
від 399 грн.

Галерея

RIHANNA (триб'ют шоу) у Києві - фото №1 RIHANNA (триб'ют шоу) у Києві
RIHANNA (триб'ют шоу) у Києві - фото №2 RIHANNA (триб'ют шоу) у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на ТРИБ'ЮТ ШОУ RIHANNA (HOT PARTY)?

1. Насолодиться творчістю неповторною RIHANNA!
2. Яскраво завершити гарячу літню тиждень!
3. Відірватися під живе виконання улюблених хітів!

Запрошуємо Вас провести час ГАРЯЧЕ !!! Приємний лакшері зал в самому центрі столиці, прохолодні розслаблюючі коктейлі і всіма улюблені хіти RIHANNA !!!

Тільки один день в Києві, тільки в цей вечір 100% живий звук! Вас чекає унікальне шоу хітів RIHANNA! Ексклюзивна можливість побачити, відчути атмосферу, почути нову зірку британської поп музики - SeSe! Член британської групи «Offi s Gerls», XFactor, Miss London 2014! Батьківщина SeSe - (Барбадос) нагородила її чудовими вокальними та зовнішніми даними, на диво схожими на велику співачку, з Барбадосу, RIHANNA!

Відомо, що виконанням чужих пісень особливо нікого не здивуєш, але тільки не тоді, коли виконавець приїжджає з Англії, де створення якісного триб'ют-шоу - це ціла окрема ніша мистецтва, це справжнє видовище від західних зірок. Світові гранди вже досить давно перетворили свої виступи в справжню виставу. Мета гастролей не закінчується на презентації нової платівки або нової програми. Артист презентує повноцінне шоу, в якому продемонструє не тільки феноменальні вокальні дані і максимальну схожість з оригінальним виконавцем, а й загальну з фанатами справжню любов до творчості Зірки.

У цей вечір Вас чекає: драйв, ейфорія, жарти, шампанське, конкурси з призами, дискотека і унікальна творчість неперевершеної RIHANNA !!! Створити особливий настрій нам допоможуть ведучий вечора та красивий шоу-балет. Кількість місць обмежена, встигніть потрапити на «Гарячу вечірку» з RIHANNA !!!