Різдвяна "Акустика під зірками". Олена Войнаровська (ex - FLЁUR)

15 грудня 2019, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Різдвяна "Акустика під зірками". Олена Войнаровська (ex - FLЁUR) у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-15 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Різдвяна "Акустика під зірками". Олена Войнаровська (ex - FLЁUR) на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект ArtSpace Київського планетарію та Eclectic Sound Orchestra презентують унікальний концерт – подарунок для справжніх цінителів: Олена Войнаровська (exFLЁUR) з різдвяною “Акустикою під зірками”, оркестром Eclectic Sound Orchestra та повнокупольним проекційним 3D-шоу в форматі 360 на одному з найбільших куполів Європи!

Зоряне Небо, очікування Різдва, Музика Серця і одна з найцікавіших і нешаблонних формацій сучасної української сцени з ексклюзивним концертом у Київському Планетарії.

В космічній темряві слух та почуття загострюються, слова та мелодії звучать інакше, викликаючи безмежні відчуття,а дивовижні зоряні повнокупольні проекції підсилять ефект магії цих зимових днів та цей незвичайний концерт!

Напередодні Різдва і новорічних свят Олена Войнаровська – вокалістка легендарних FLЁUR, а нині солістка власного проекту, виступить з унікальною програмою “Акустика під зірками. У легкому, мінімалістичному обрамленні прозвучать як старі, добре відомі композиції, так і справжні раритети, а оркестр Eclectic Sound Orchestra доповнить їх розширеними класичними аранжуваннями, підкресливши неповторність та унікальність події.

Чесне акустичне звучання якомога краще відображає ідею потаємної близькості та причетності, характерну для багатьох пісень Олени. Вас чекають не просто концерт, а теплий та затишний передсвятковий вечір, наповнений атмосферою зимової казки, зустрічі з друзями в гостинних стінах Київського Планетарію.

Магічний простір, де кожен з нас може бути собою, де панують прийняття та розуміння, єдність та таїнство, легкий смуток та передчуття майбутніх чудес.

І вони неодмінно трапляться – адже ніхто з слухачів Олени ще ніколи не йшов з концерту без світлого енергетичного заряду, нової надії та відчуття щастя.

Powered by Froala Editor