Різдвяні мрії

2 лютого 2020, Нд. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Різдвяні мрії»?

1. Вистава допоможе з посмішкою поглянути на багато складних речей.
2. Постановка вчить боротися за своє щастя.
3. Творчість Надії Птушкиной - це промовиста повість про сучасних звичаї суспільства.

Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє комедію за твором сучасного драматурга Надії Птушкиной «Різдвяні мрії». Буде багато романтики, сентиментальності і нестандартних поглядів. Приходьте!

Під Новий рік і в переддень Різдва всяке трапляється. Ось і з героєм п'єси сталося: тримав шлях на побачення в одну квартиру, а потрапив - в зовсім інше місце. І тут його зустріли стара діва, її хвора мати і ... читання Діккенса. Так-так, саме англійського класика зачитує хворої матері її дочка. Одна рахує дні до смерті. Інша - намагається ці дні якось скрасити. Але обидві - марять про романтичному і сентиментальному, оспіваному в романах XIX століття.

Вистава розповідає про те, що кожен будинок може наповнитися щастям. Головне - дуже захотіти і бути готовим поборотися за нього. В критичний момент вистояти і, можливо, принести в жертву правду.

У роботах Надії Птушкиной чітко простежуються сучасні звичаї, властиві багатьом риси характеру. У них - вся наша реальність, а також схильність до марень. Чи можуть мрії замінити реальність і навпаки, - варто задуматися.

Тривалість вистави - 2 години 40 хвилин.
Чекаємо Вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати