Подію перенесено

різдвяні мрії

5 червня 2020, Пт. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки.
Контакти організатора: тел.: 234-42-23

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Надія Птушкіна
"Різдвяні мрії"
Комедія на дві дії

Тривалість - 2 години 40 хв.

Режисер - Ірина Дука
Сценографія - Олексій Вакарчук
Художник по костюм - Валентина плавун
Музичне оформлення - Олександр Шимко
Помічник режисера - Ірина Алдошина, Денис Степенко

Дійові особи та виконавці:
Софія Іванівна - Ірина Дука, Лідія Яремчук
Тетяна - Наталя Доля, Наталія Кудря
Ігор - Володимир Осадчий, Петро Сова
Діна - Людмила Курмель, Олена Червоненко

Чого тільки не трапляється з людиною, та ще й під Новий рік або в переддень Різдва! Наш герой йшов в одну квартиру на побачення, а потрапив в абсолютно іншу. Господарі цієї квартири - стара діва і її хвора мати, змирилася вже з думкою, що вона доживає останні дні. Дочка читає матері на сон грядущий англійського класика Ч. Діккенса, і обидві вони марять про щось такому примарному, красиво-романтичному, сентиментальному, що тільки і може бути в романах з далекого XIX століття.

Але немає ... Щастя може прийти в будинок кожного, варто цього лише захотіти, відчайдушно поборотися за нього, та не відступило в критичний момент, пожертвувати правдою, і, як казав класик російський, над вигадкою облитися сльозами, але в реальному житті проявити твердість духу і рішучість характеру.

До творчості сучасного драматурга Н. Птушкиной театр звертався неодноразово. Можна з упевненістю сказати, що її творчість - своєрідна енциклопедія звичаїв, які панують нині і легко пізнаваних по всіх усюдах. Сподіваємося, що глядач відзначить в цій постановці яскраві, нестандартні, часом абсурдні перипетії і риси персонажів, властиві саме нашому сьогоднішньому буття, в якому, очевидно, часом навіяні понад мрії краще віддати перевагу жорстоким реаліям. А може бути, навпаки? ..