різдвяні мрії

15 березня 2020, Нд. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Надія Птушкіна
"Різдвяні мрії"
Комедія на дві дії

Тривалість - 2 години 40 хв.

Режисер - Ірина Дука
Сценографія - Олексій Вакарчук
Художник по костюм - Валентина плавун
Музичне оформлення - Олександр Шимко
Помічник режисера - Ірина Алдошина, Денис Степенко

Дійові особи та виконавці:
Софія Іванівна - Ірина Дука, Лідія Яремчук
Тетяна - Наталя Доля, Наталія Кудря
Ігор - Володимир Осадчий, Петро Сова
Діна - Людмила Курмель, Олена Червоненко

Чого тільки не трапляється з людиною, та ще й під Новий рік або в переддень Різдва! Наш герой йшов в одну квартиру на побачення, а потрапив в абсолютно іншу. Господарі цієї квартири - стара діва і її хвора мати, змирилася вже з думкою, що вона доживає останні дні. Дочка читає матері на сон грядущий англійського класика Ч. Діккенса, і обидві вони марять про щось такому примарному, красиво-романтичному, сентиментальному, що тільки і може бути в романах з далекого XIX століття.

Але немає ... Щастя може прийти в будинок кожного, варто цього лише захотіти, відчайдушно поборотися за нього, та не відступило в критичний момент, пожертвувати правдою, і, як казав класик російський, над вигадкою облитися сльозами, але в реальному житті проявити твердість духу і рішучість характеру.

До творчості сучасного драматурга Н. Птушкиной театр звертався неодноразово. Можна з упевненістю сказати, що її творчість - своєрідна енциклопедія звичаїв, які панують нині і легко пізнаваних по всіх усюдах. Сподіваємося, що глядач відзначить в цій постановці яскраві, нестандартні, часом абсурдні перипетії і риси персонажів, властиві саме нашому сьогоднішньому буття, в якому, очевидно, часом навіяні понад мрії краще віддати перевагу жорстоким реаліям. А може бути, навпаки? ..