24-pay-mark Created with Sketch.

Різдвяний Кураж

16 - 17 грудня 2023 12:00-21:00
Garage Київ, вул. Межигірська, 82
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Блага звістка шириться світом — Різдвяний Кураж повертається 16 та 17 грудня у всій своїй оздобі 🌟

Різдво на Куражі, наш чарівний формат, котрий відчувається, як хрускіт першого снігу під черевиками, мерехтіння ліхтариків, запахи і смаки із дитинства. І котрий відгукується тим самим щемливим теплом у серцях.

Ми пишаємось створювати цей Кураж разом з осередком української культури – Музеєм Івана Гончара та прекрасною арт-кураторкою цього дійства Яриною Сізик.

Команда музею та Яринка, беззаперечні корифеї збереження і примноження культурної спадщини, які відтворять для вас автентичні елементи українського Різдва.

Наша мета — сказати простими словами про складну і обʼємну тему. Зібратись 16-17 грудня, передати вам знання про традиційне українське святкування, аби вже за тиждень, 25 грудня, ви відтворили його в своїх домівках.

Готуємо такі атракції та лекторій, аби ви дізнались вичерпно про традиції: що вдягнути, як накрити на стіл, прикрасити дім та заколядувати. Дізнались, побачили та доторкнулись.

А втім, будуть і ваші любимі світлини за пожертви, музики, співи, Миколай, ялинки та доброчинність.
  • За кожен квиток, куплений карткою Visa, Visa перерахує 50 грн на благодійний збір Різдвяного Куражу.
  • За кожний квиток, куплений карткою Visa від Приватбанк – Visa перерахує 100 грн.
Різдвяний ярмарок також буде особливим – етніка, вбрання й оздоблення та подарунки. Сміливо довіряйте нам дарунки для ваших найближчих, бо добірка буде прикметною.

До зустрічі на великій українській різдвяній здибанці на Куражі🌟

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 12 років
✅ З 16 років без супроводу батьків
⌚ Тривалість: 10 годин (2 дні)
🛡️ Якщо під час події почалась повітряна тривога, вимикається музика, вмикається на повторі оголошення про тривогу, усі учасники заходу негайно припиняють обслуговування і команда+охорона просить всіх відвідувачів залишити локацію і пройти в найближчі укриття (станції метро Тараса Шевченко і Почайна). Після закінчення тривоги гості можуть по тим же браслетам повторно зайти на територію.

Схожі події

Мозgoфест 10 березня 12:00, нд Мозgoфест Одеса, Будинок Клоунів від 350 ₴ Мозgoфест Вже не хочу 10 березня Мозgoфест Будинок Клоунів Придбати Woman franch conference 2024 30 березня 10:00, сб Woman franch conference 2024 Львів, Malevich Concert Arena від 1800 ₴ Woman franch conference 2024 Вже не хочу 30 березня Woman franch conference 2024 Malevich Concert Arena Придбати