Подію перенесено/скасовано

Road to Mystic. Ukraine

26 квітня 2020, Нд. 18:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 230 грн.
від 230 грн.

Галерея

Road to Mystic. Ukraine у Києві - фото №1 road-to-mystic_monteray-live-stage_260420201800_38

Про подiю

Будь ласка, звірніть увагу

Звернення організатора

❗️ ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО LIVE-ФІНАЛУ ❗️

Незважаючи на те, що карантин наразі офіційно продовжено до 24-го квітня, ми не розглядаємо можливість проведення live-фіналу 26-го квітня, як було анонсовано раніше. Якщо ситуація нормалізується, ми зробимо все можливе, щоб провести live-фінал пізніше, а якщо ми не встигнемо це зробити - переможець Road to Mystic: Ukraine буде обраний в режимі онлайн. Всі деталі з цього приводу будуть пізніше, оскільки зараз ніхто не може сказати, як розгортатимуться події протягом найближчих тижнів.

У будь-якому випадку, ми хочемо сказати, що переможець буде обраний і зіграє на Mystic Festival, оскільки це є нашою головною метою, і ми докладемо для цього всі свої зусилля.

Для всіх, хто вже придбав квитки на live-фінал: пізніше ви зможете або зберегти їх на нову дату, або повернути гроші. Слідкуйте за оновленнями.

Якщо у вас є якісь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами через приватні повідомлення або електронну пошту [email protected]

Заздалегідь дякуємо за увагу та розуміння.
З повагою, Mystic Festival, Daily Metal та вся команда Road to Mystic: Ukraine

Чому варто піти на Road to Mystic. Ukraine?

1. Потужні шоу від 4-х яскравих гуртів, один з який отримає можливість зіграти на найбільшому метал-фестивалі Польщі.
2. Спеціальний гість події - гурт Motanka, одна з найкращих метал-команд України. Містичний метал та космічне занурення!
3. 4 години нестримного року та металу недільного вечора!

Road to Mystic: Ukraine 2020 – подія для українських rock/metal гуртів та можливість зіграти на найбільшому метал-фестивалі Польщі Mystic Festival 2020 у одному лайн-апі із знаковими командами світової сцени.

4 потужні українські гурти, які стануть переможцями онлайн-етапу відбору Road to Mystic: Ukraine 2020, представлять свої шоу в Live-фіналі 26-го квітня у київському клубі Bingo.

Переможець, який буде обраний голосами публіки та жюрі, отримає можливість зіграти на Mystic Festival 2020 у Кракові, а кожен глядач отримає недільного вечора чотири години нестримного року та металу.

Спеціальний гість події - гурт Motanka, одна з найкращих метал-команд України, яка восени двічі зібрала повний зал у MonteRay Live Stage та готова зробити це ще раз! Містичний метал та космічне занурення чекають на вас!

Де придбати квитки на Road to Mystic 2020?

Ви можете придбати квитки на Road to Mystic. Ukraine на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Артисти