Робив і буду робити ДОБРО (Моновистава)

19 грудня 2019, Чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Робив і буду робити ДОБРО (Моновистава) у Чернігові - фото №1 Робив і буду робити ДОБРО (Моновистава) у Чернігові
Робив і буду робити ДОБРО (Моновистава) у Чернігові - фото №2 Робив і буду робити ДОБРО (Моновистава) у Чернігові афіша

Про подiю

Чому варто піти?

1. Ви ніде більше не відчуєте такий набір приємних емоцій.
2. Це авторська моновистава, яку ви ніде не побачите і не скачаєте.
3. Режисер і актор вистави відомий стенд-ап комік, режисер і актор Інародного театру абсурду Воробушек.

На нас чекає крутий атмосферний захід, де ми замислимося, хто ми, звідки і куди йдемо. Це і рефлексія, і сміх, і філософія одразу.

"Якщо людина робитиме маленьке добро кожного дня, то на Землі з'явиться океан добра, який переможе зло". Цей вислів є головним меседжем вистави.

"Робив та робитиму добро" — постановка, що має на меті занурити вас в світ фантазій й розбудити в кожному голос внутрішньої дитини. Адже з часом ми цей голос забуваємо, або не чуємо. Через роботу, рутинні справи, швидкоплинність часу. Але ж саме в дитинстві ми не маємо проблем, в нас є безліч справ, енергії, та, найголовніше, — нам усе цікаво і хочеться навчатися, пізнавати, а на смуток — просто бракує часу.

Тож, запрошуємо усіх 19 грудня о 19:00, до студії UA: Суспільне, щоб обмінятися позитивним настроєм і гарно провести час.

Автор, режисер і актор — Олександр Сердюк (Інародний театр абсурду Воробушек).

Вартість квитка від 0 до безкінечності. Ви можете прийти безкоштовно, адже Суспільне — громадський майданчик. Але рекомендуємо придбати квиток за 50—100 грн.

Організація концерту некомерційна, однак ми віримо, що чернігівські глядачі можуть зібрати символічний гонорар для артиста і показати, що ми цінуємо мистецтво і до нас потрібно приїздити.