Robosonic в Mantra Beach Club

14 червня 2019, Пт. 22:00
Mantra Beach Club Одеса, Аркадія пляж , 15
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Robosonic в Mantra Beach Club

1. За пультом легенда електронної сцени ROBOSONIC
2. Найяскравіша подія літа!
3. Найкрасивіші світанки в колі Mantra People

Це літо, і нам нічого не залишається, окрім як насолоджуватися! Ви в Mantra - прийшов час танцювати,обирати улюблений напій і пірнати в басейн прямо з танцполу!

Цієї ночі Mantra People насолоджуються життям!

І допомагає їм в цьому геній хаус звучання - CORD LABUHN.

На сьогоднішній день його найтривалішим проектом є ROBOSONIC, який спочатку був сформований як дует діджея-продюсера більше 10 років тому. Однак з того часу проект став справжнім монологом Cords'а, що звучить ритмами танцювальної музики.

Зараз представники більш, ніж 45 країнах підкреслюють універсальну привабливість фірмового звуку Robosonic. Ці унікальні джеми і треки від сумлінних легенд House просто злітають в чарти, зберігаючи при цьому свій оригінальний vibe.

На міжнародному сцені Robosonic найбільш відомі своїм хіп-хоп-хаус звучанням, і, можливо, ніхто не грає в цю гру краще, ніж вони.

Вхід з 18 років.

Вхід вільний для власників MantraCard & World's Finest Clubs Card.

Любов, ритм, настрій - все це чекає гостей Mantra вже в цю п'ятницю! До зустрічі, MantraPeople!

Схожі події

Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Ramil 14 грудня 23:00, Сб Ramil Одеса, Palladium від 200 грн. Ramil Вже не хочу 14 грудня Ramil Palladium Придбати Markul 19 грудня 20:00, Чт Markul Львів, Malevich Concert Arena від 390 грн. Markul Вже не хочу 19 грудня Markul Malevich Concert Arena Придбати Markul 20 грудня 23:59, Пт Markul Київ, Bel etage від 520 грн. Markul Вже не хочу 20 грудня Markul Bel etage Придбати