ROCK LEGENDS. SCORPIONS, AC / DC

15 лютого 2019, Пт. 19:00
Палац Спорту Київ, Спортивна площа, 1
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ROCK LEGENDS. SCORPIONS, AC / DC?

1. Lords of the Sound - однієї цієї назви достатньо, щоб зрозуміти: гряде щось неймовірне.
2. Концерт наповнить зал енергією легендарних рок-команд.
3. Неможливо пропустити унікальний шанс провести зимовий вечір драйвово і незабутньо.

15 лютого приголомшливі Lords of the Sound представлять у Палаці Спорту грандіозне симфонічне шоу ROCK LEGENDS. SCORPIONS, AC / DC. Дві легенди - в одному концерті, не пропустіть!

Ви відчуєте всю силу неймовірного тандему симфонічного аранжування і світових рок-хітів. Уже понад 50 років сцени найбільших концертних майданчиків і стадіонів на шматки розривають монстри року - Scorpions і AC / DC. В армії їхніх фанатів - представники кількох поколінь. Велич і слава цих колективів надихнули Lords of the Sound на створення симфонічного триб'ют-шоу ROCK LEGENDS. Готуйтеся до «мурашок» відчути всю силу виконання приголомшливих музикантів і зануритися в неймовірну атмосферу енергії та рок-драйву!

У першому блоці концерту прозвучать симфонічні аранжування стовідсоткових хітів «Скорпів» - Wind of Change, Hurricane, Still Loving You, Holiday, Send Me An Angel, Humanity, Maybe I Maybe You...

Друга частина шоу проходитиме за участі офіційної триб'ют-групи рокерів AC / DC - команди Easy Dizzy. Це буде неймовірне виконання Back in Black, Thunderstruck, Highway to Hell, TNT, Shoot to Thrill та інших хітів у стилі симфо-рок.

Побачимося!