Rock Monsters New Year

28 грудня 2018, Пт. 18:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Rock Monsters New Year?

1. Буде яскраво.
2. Буде цiкаво.
3. Буде гучно.

Новий Рік – свято не тільки для людей. Монстри також хочуть ялинку, тарілку олів’є, келих шампанського, мандаринiв та снігурку.
Приходь на розривну вечірку та зустрінь свято разом з рок-монстрами столичного андеграунду: SINOPTIK, AGHIAZMA, OMANA, VOVK.

SINOPTIK - найкраща нова група світу за версією Global Battle Of The Bands 2016 року (щорічний міжнародний конкурс рок -груп, в якому брали участь колективи з 14 країн світу). Музика заснiжених гірських вершин і солоних морських штормів. Загартовані в численних гастрольних битвах, SINOPTIK влаштовують звуковий апокаліпсис всюди де виходять на сцену. Вони замішують чесний олдскульний рок-н-рол з агресивними модерними гітарами та синтезаторами цифрової епохи.

AGHIAZMA – група цілком непридатних для бойових дій молодих людей, які навчилися збирати музичний хаос у витончені послідовності, приручати вигаданих друзів, епілептично танцювати на сцені, а також радувати бабусь історіями про гномів на музичному конкурсі аутичной пісні Євробачення! AGHIAZMA виступить в підтримку альбому Plus Ultra, який вийшов в листопаді 2018го року.

OMANA – гучне рок-тріо з фантазією. Оспівують привидів та інопланетян. Засноване в 2016 екс-гітаристом Vivienne Mort . В доробку гурт має концептуальне EP “Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса” (2016 р.) + сингл Магія.

VOVK - це здичавіла суміш пост-хардкору, стоунеру та прогресивного року, що приправлена низкою інших жанрів і стилів. Ідея колективу полягає у еклектичному поєднанні різнопланових музичних ходів, що виплескується барвами на сценічне полотно.

- Особливий гість
- Afterparty до світанку
- Спеціальні акціі на барі
- Конкурси та подарунки

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 31 травня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 31 травня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати МАЛЬБЕК х СЮЗАННА 25 вересня 19:00, Пт МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Київ, ATLAS від 599 грн. МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Вже не хочу 25 вересня МАЛЬБЕК х СЮЗАННА ATLAS Придбати