21 грудня 2018, Пт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №1 Rock Mozart Le Concert в Одесі
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №2 Rock Mozart Le Concert в Одесі афіша
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №3 Rock Mozart Le Concert в Одесі квитки
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №4 Rock Mozart Le Concert в Одесі на concert.ua
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №5 Rock Mozart Le Concert в Одесі фото
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №6 Rock Mozart Le Concert в Одесі піти
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №7 Rock Mozart Le Concert в Одесі дивитись
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №8 Rock Mozart Le Concert в Одесі фото

Про подiю

Чому варто піти на Rock Mozart Le Concert?

1. Великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 кращих солістів
2. Ви будете вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою
3. Артисти покажуть історію життя, любові і смерті Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії

21 грудня о 19:00 на сцені музкомедії - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньо відомої рок-опери - Rock Mozart Le Concert.

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена в реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, який заперечує канони і несправедливість свого часу. Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, фатальна його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації і світлове шоу - геніальність ще ніколи не була настільки масштабною! Дві пристрасті, дві любові, чарівність і вічність ... Життя, яка перетворилася в божевільний рок-концерт під грім ударних.

У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани і любителі яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою. Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 кращих солістів! Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен з глядачів неодмінно захоче ще. Rock Mozart Le Concert - це те, що повинен побачити і почути кожен. Артисти покажуть захоплюючу історію життя, любові і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля була багата злетами і падіннями.

Світова прем'єра Mozart L'Opera Rock відбулася у вересні 2009 року в Парижі. Іронічна Франція миттєво схилила голову перед революційною, практично скандальної постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою - розповісти про життя Моцарта в стилі рок. Однак, неможливо виявилося не тільки можливим, але й успішним! Mozart L'Opera Rock відвідали мільйони глядачів, він став першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримав «діамантовий» статус по більш ніж 800 000 проданих копій альбому.

Пориньте в диво прекрасної музики і першокласної сценічної гри вже 21 грудня о 19:00 в музкомедії на Rock Mozart Le Concert! У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться в божевільний рок-концерт з 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант. Не пропустіть цю яскраву можливість!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати