21 грудня 2018, Пт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №1 Rock Mozart Le Concert в Одесі
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №2 Rock Mozart Le Concert в Одесі афіша
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №3 Rock Mozart Le Concert в Одесі квитки
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №4 Rock Mozart Le Concert в Одесі на concert.ua
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №5 Rock Mozart Le Concert в Одесі фото
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №6 Rock Mozart Le Concert в Одесі піти
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №7 Rock Mozart Le Concert в Одесі дивитись
Rock Mozart Le Concert в Одесі - фото №8 Rock Mozart Le Concert в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на Rock Mozart Le Concert?

1. Великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 кращих солістів
2. Ви будете вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою
3. Артисти покажуть історію життя, любові і смерті Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії

21 грудня о 19:00 на сцені музкомедії - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньо відомої рок-опери - Rock Mozart Le Concert.

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена в реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, який заперечує канони і несправедливість свого часу. Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, фатальна його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації і світлове шоу - геніальність ще ніколи не була настільки масштабною! Дві пристрасті, дві любові, чарівність і вічність ... Життя, яка перетворилася в божевільний рок-концерт під грім ударних.

У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани і любителі яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою. Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 кращих солістів! Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен з глядачів неодмінно захоче ще. Rock Mozart Le Concert - це те, що повинен побачити і почути кожен. Артисти покажуть захоплюючу історію життя, любові і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля була багата злетами і падіннями.

Світова прем'єра Mozart L'Opera Rock відбулася у вересні 2009 року в Парижі. Іронічна Франція миттєво схилила голову перед революційною, практично скандальної постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою - розповісти про життя Моцарта в стилі рок. Однак, неможливо виявилося не тільки можливим, але й успішним! Mozart L'Opera Rock відвідали мільйони глядачів, він став першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримав «діамантовий» статус по більш ніж 800 000 проданих копій альбому.

Пориньте в диво прекрасної музики і першокласної сценічної гри вже 21 грудня о 19:00 в музкомедії на Rock Mozart Le Concert! У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться в божевільний рок-концерт з 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант. Не пропустіть цю яскраву можливість!