23 березня 2019, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 1100 грн.
від 1100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Rock Symphony?

1. Пережити моменти захоплення, благоговіння, подиву та радості - і все це в один вечір!
2. В унісон з тисячним залом заспівати улюблені хіти мільйонів.
3. Отримати потужний заряд енергії на весь рік.

23 березня на сцені музкомедії - супершоу Rock Symphony. Не пропустіть одну з найбільш очікуваних подій весни!

Концерт найвищого рівня, за участю більш ніж 160 артистів, подарує яскраві враження і повністю занурить у непередавану словами атмосферу. Для вас виступлять справжні профі, чия творчість максимально наблизить вас до музичної спадщини людства. Симфонічний оркестр, рок-бенд і хор - це ланки потужного моноліту під назвою Rock Symphony!

Приготуйтеся відчути найбільш несподіване прочитання улюблених рок-хітів, співати і відчувати мегадрайв. Композиції, що гармонійно перетікають одна в іншу, огорнуть зал, подарувавши відчуття єднання і щастя.

Rock Symphony - це не тільки шикарне звучання, а ще й багата драматургія, потужне світло, візуальні спецефекти і оригінальна сценографія. Блискавичний фінал вразить своєю непередбачуваністю. Це буде грандіозний перфоманс світового рівня.

Приходьте і живіть музикою, співайте рок-хіти разом з яскравими артистами і відкривайте для себе нові емоції.

Чекаємо на всіх!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати