24-pay-mark Created with Sketch.

Rock Symphony Show

від 360 ₴

Про подiю

Концерт Rock Symphony Show в Одесі відбудеться 8 квітня 2024 року о 18:30 в Театрі музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного).

Чому варто піти на концерт Rock Symphony Show в Одесі?

  1. Масштабне симфонічне шоу.
  2. Оркестр та рок-гурт на одній сцені.
  3. Нова програма з найкращих світових рок-хітів.

Концерт Rock Symphony Show в Одесі

Запрошуємо вас на грандіозний концерт Симфонічного оркестру під керівництвом енергійної та харизматичної диригентки Олесі Пістової! FrontWoman та голосом проєкту стане фіналістка світового музичного конкурсу вокалу, володарка потужного голосу TANYA ILIOS!

Видовищне музичне шоу на одеській сцені

8 квітня у фантастичному виконанні оркестру, рок-гурту та найкращих вокалістів прозвучать світові рок-хіти. Це композиції, що подарували нам Metallica, Queen, Scorpions, Rammstein, Epica, Linkin Park, Evanescence та інші легендарні колективи. Нова програма, професійні звук та світло від StaffConcert, великий LED-екран та тільки живий звук – неможливо пропустити!

Де купити квитки на концерт Rock Symphony Show в Одесі?

Замовити квитки ви завжди можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30 серпня 18:00, пт Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 499 ₴ Klavdia Petrivna Вже не хочу 30 серпня Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 07 липня 19:00, нд МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 07 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати