Rockoko в арсеналі

2 серпня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Rockoko в арсеналі у Києві - фото №1 picture
Rockoko в арсеналі у Києві - фото №2 picture
Rockoko в арсеналі у Києві - фото №3 picture
Rockoko в арсеналі у Києві - фото №4 picture
Rockoko в арсеналі у Києві - фото №5 picture
Rockoko в арсеналі у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Мить, коли ви відкриваєте очі, а навколо лише музика. Вона звучить по-особливому, але немає часу задуматися чому, адже хочеться вловити кожну ноту. Ви відчуваєте насолоду і забуваєте про все на світі. Тут залишаються лише добрі спогади і думки. Музика зачаровує та надихає - це про композиції гурту ROCKOKO. Ви обов’язково повинні це відчути та побачити.

2 серпня ROCKOKO виступить у Києві з новою програмою. Особливістю концерту буде презентація авторських творів, які увійдуть до дебютного альбому гурту. Також під час концерту ROCKOKO зіграє попурі на відомі світові хіти. Цей концерт не залишить байдужим навіть найвибагливішого поціновувача якісної музики.

ROCKOKO – унікальне явище в музиці. Гурт, якому не потрібен вокал. Це музика, яку потрібно відчувати. Український музичний інструментальний гурт, що відносить себе до жанру Symphonic Rock, проте не обмежується тільки ним. У різноманітності звучання також можна почути такі жанри, як Acoustic, Pop, Dance, D&B, Metal тощо. В доробку команди також є твори з елементами Jazz.

Гурт ROCKOKO cтворений у 2012 році трьома музикантами. Колектив розпочинав свою творчу діяльність з написання власних аранжувань відомих хітів. Результатом творчих пошуків стали в’язанки (попурі, мікс) - композиції, що складаються з двох хітів, для прикладу: Queen – «We will rock you» та Michael Jackson – «They don’t really care about us». Такі мікси стали «фішкою» ROCKOKO.

Згодом, настав час, коли учасники гурту відчули у собі сили та нові ідеії для творення власної музики. Це було дуже захоплююче відчуття, оскільки вони побачили можливість для висловлення оригінального бачення, власних думок та переживань. Також, не менш вагомим фактором було те, що це спосіб залишити після себе щось справді вартісне. Зараз гурт завершує роботу над авторським альбомом.

2 серпня ви зможете відчути стихію музики на повну! На вас чекають унікальні аранжування, симбіоз абсолютно різних жанрів і лише музика, котра не потребує слів. Чекаємо на вас о 20:00 на літній сцені Мистецького Арсеналу.


Схожі події

STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 350 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 1149 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати