прекрасний рогоносець

5 грудня 2019, Чт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 140 грн.
від 140 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Прекрасний рогоносець в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-05 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Прекрасний рогоносець на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Прекрасний рогоносець - прем’єра за мотивами класичної п’єси бельгійського драматурга Фернана Кроммелінка. Режисер – Іван Уривський.

«Прекрасний рогоносець» – це візіонерський, акторський і режисерський експеримент Одеського українського театру. Тобто бажання режисера поглянути на класичну п’єсу крізь призму дитячих снів та марень головних героїв – Брюно, Стелли, Петрюса, Естрюго. Тому звужено коло дійових осіб у багатонаселеній п’єсі Кроммелінка, а основна лінія пов’язує саме трьох з них, які гадали, що полишили в дитинстві свої ігри в кохання-ревнощі, але дитинство просто так не зникає і іноді зухвало входить і в наше доросле життя, щось у ньому ламаючи, щось народжуючи, перетворюючи навіть дорослу людину на вередливе дитя з його ревнощами, капризами, комплексами, мареннями, безумствами.

У «Прекрасному рогоносці» режисер Іван Уривський намагається відчути і зрозуміти героїв Ф.Кроммелінка через «казковий» фактор. Через казку тільки для дорослих і через той незбагненний світ дитинства, у якому досі живуть саме у цій виставі дивовижні персонажі. Це і світ Кроммелінка, це також світ казок Андерсена, інших міфотворців, у полоні яких ми самі лишаємося постійно, скільки би років нам не було.