Рок-оркестр "НАОНІ"

25 січня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Рок-Оркестр НАОНІ в Києві! 25 січня в Центральному будинку офіцерів.

Чому варто відвідати концерт рок-оркестру НАОНІ?

1. Поринути в ейфорію від незвичного звучання світових рок-хітів.
2. Почути наживо більше 30-ти класичних та народних інструментів.
3. Відчути справжній вибух щирості, енергії, патріотизму та любові.

Рок-Оркестр Народних Інструментів України “НАОНІ” зі світовими хітами та легендарними рок-баладами!

Ви уявляєте, як може звучати класичний рок на українських народних інструментах? Metallica на флейті най, а музична дуель електрокобзи та електробандури в незабутніх хітах Deep Purple? А Феєричне вогняне шоу на цимбалах в непроглядній темряві як — «Misirlоu to hug fiery cymbals!» Світовий хіт від Адель Skyfall грає абсолютно новими спалахами звуку, а вічні мелодії Queen та Beatles дарують глядачам ейфорію.

Ні, це неможливо описати словами, коли мороз по шкірі а в душі вулкан, коли хочеться ридати всім серцем і злетіти від радості й усе це одночасно!

Таке можливо лише на концерті Рок-Оркестру Народних Інструментів, де для вас грають заслужені та народні артисти, абсолютні професіонали своєї справи, яких після концерту публіка проводжає виключно стоячи. Де більше 30-ти класичних та народних інструментів, що оживають як актори в театральній дії, де кожен відіграє свою роль у масштабному виступі оркестру. В залі не залишиться жодної душі, що сховається під маскою байдужості, це справжній вибух щирості, енергії, патріотизму та любові!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Вт Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 799 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати