Рокаш. 10 років на сцені

від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Рокаш?

1. Рокаш - це потужно і в той же час вишукано!
2. Осінній концерт стане найбільш вражаючим подією сезону для всіх шанувальників колоритного року.
3. Віктор Янцо та його команда виконають найкращі роботи групи і порадують крутими новинками.

20 жовтня в Закарпатському драмтеатрі прогримить драйвовий і самобутній subcarpathian rock у виконанні знаменитої групи Рокаш. Не пропустіть самий жаркий з усіх осінніх вечорів!

На концерті прозвучать усі хіти унікального колективу, а також нові роботи закарпатської групи. Як завжди, буде яскраво, запально і - тільки якісне звучання. Українська рок-сцена до 2008 року не могла запропонувати досвідченому слухачеві такого музичного продукту, яким пригощає публіку Рокаш.

Незвичайне поєднання року та фольклору, виключно закарпатські говірки і приголомшливі авторські аранжування - все це проникає глибоко в душу, де пускає чіпкі і сильне коріння. У підсумку - все лайв Рокаш супроводжуються аншлагами, а зал захльостують розплескати на всі боки емоції - живі і позитивні.

8 років творчості принесли групі і її шанувальникам десятки пісень, які увійшли в 4 альбому. Рокаш є бажаним гостем великих музичних фестивалів, включаючи «Файне Місто», «Країна Мрій», Atlas Weekend, Bytowska watra (Польща) та інших. Колектив провів успішні гастролі в Канаді, співпрацює з відомими артистами і музикантами. Побачимося!