Рольові ігри

27 січня 2019, Нд. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Рольові ігри"?

1. Ви побуваєте на унікальній виставі, в якій актори грають дітей, які грають у дорослих.
2. Ви отримаєте можливість поглянути на наш жорсткий світ дитячими очима.
3. Ви зрозумієте, в які ігри краще не грати.

Комедія не по-дитячому. "Рольові ігри" – це вистава-трагіфарс.

Душа людини – загадка, а душа дитини – подвійна загадка. Хто вони, ці істоти, які раптово з'являються в наших домівках? Дуже часто в їхніх очах, як у кривому дзеркалі, ми бачимо самих себе. Історію про двох сербських хлопчиків і двох дівчаток, які щодня грають у своєму дворі в досить страшні та дорослі ігри, написала відома сербська драматург Біляна Срблянович.

Вистава приваблює тим, що ми, ніби очима наших дітей, можемо побачити світ, у якому живемо. Діти відтворюють ті дії і говорять ті слова, які вони чують щодня від нас, своїх батьків. На розіграних "рольових іграх" ми і вжахнемось, і посміємося над собою, над своїми страхами і бажаннями, над нашими комплексами та схильностями.

Схожі події

Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019