Рольові ігри

27 січня 2019, Нд. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Рольові ігри"?

1. Ви побуваєте на унікальній виставі, в якій актори грають дітей, які грають у дорослих.
2. Ви отримаєте можливість поглянути на наш жорсткий світ дитячими очима.
3. Ви зрозумієте, в які ігри краще не грати.

Комедія не по-дитячому. "Рольові ігри" – це вистава-трагіфарс.

Душа людини – загадка, а душа дитини – подвійна загадка. Хто вони, ці істоти, які раптово з'являються в наших домівках? Дуже часто в їхніх очах, як у кривому дзеркалі, ми бачимо самих себе. Історію про двох сербських хлопчиків і двох дівчаток, які щодня грають у своєму дворі в досить страшні та дорослі ігри, написала відома сербська драматург Біляна Срблянович.

Вистава приваблює тим, що ми, ніби очима наших дітей, можемо побачити світ, у якому живемо. Діти відтворюють ті дії і говорять ті слова, які вони чують щодня від нас, своїх батьків. На розіграних "рольових іграх" ми і вжахнемось, і посміємося над собою, над своїми страхами і бажаннями, над нашими комплексами та схильностями.

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Імпровізація Воробушка 17 травня 19:00, Пт Імпровізація Воробушка Київ, Ліра від 200 грн. Імпровізація Воробушка Вже не хочу 17 травня Імпровізація Воробушка Ліра Придбати