Ромео та Джульєтта

19 вересня 2019, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«РОМЕО І Джульєтта» ВІДЗНАЧАЄ 20-річний ЮВІЛЕЙ!

Кияни та гості столиці зможуть побачити в Театрально-концертному комплексі Freedom Hall спектакль «Ромео і Джульєтта» (режисер Г. Делієв) у виконанні театру «Маски-шоу». З тією лише різницею, що «Маски» поставили класику з ніг на голову.

За задумом автора, Джульєтта - дівчинка-переросток (Наталія Бузько), обіцяна в дружини Паріса, травмованому в дитинстві в голову праскою (Ігор Малахов). Несподівана зустріч на балу з Ромео - закінченим романтиком (Борис Барський), запалює в серцях закоханих Незгасиму пристрасть. З цим не можуть змиритися батько Джульєтти - старий-маразматик (Михайло Волошин) і її брат Тібальт - задирака, забіяка і забіяка (Георгій Делієв) ...

Ця комедійна версія «Ромео і Джульєтти» зроблена з розмахом і від душі. На сцені - замок з справжнім балконом, надувний будиночок Капулетті, поролонові кущі і аптекар з валізою зі смертельним реквізитом. Актори, виряджені в яскраві костюми, що працюють у своїй неповторній, роками відпрацьованої пластиці і амплуа. Вражають віртуозно поставлені бійки і гонитва. Ще є маски. Справжнісінькі, зроблені чи то з пластика, то чи з пап'є-маше. У них артисти, стукаючи в калатала, починають уявлення, сповіщаючи публіку, що в Вероні нібито все спокійно.

Як тільки не вбивають бідних закоханих: і змія кусає, і граната вибухає, і отрута випивається, і харакірі ... А вони встають, як ні в чому не бувало, - і знову за своє. А ось і пара «панських афоризмів»:

Мене не чіпай - й смердіти я не буду.

Писати не можеш – то й пальці не муч!

Якщо і зафігачіть вниз кота, Він полетить, та птахом все ж не стане...

Струнка, як вудка ...

Це грім, чи все ж погром?

Про сенс буття навіщо нам судити При безлічі прекрасного баб′я!

Худій корові все ж не стать газеллю.

У «Ромео і Джульєтті» клоуни «Масок» отримали і прекрасно використали можливість розкрити всі грані своєї акторської майстерності. П'єса щільно нафарширована усілякими гегами, трюками, пантомімою і танцями. Чого тільки вартий неймовірний танець на кладовищі. Або ж перегони автомобілістів без будь-яких автівок. Або стриптиз Ромео під балконом Джульєтти. Або обряд сліпих...

Розповідати далі не має сенсу. «Маски-шоу» треба дивитися. Але все ж варто додати, що п'єса, на відміну від шекспірівської, в результаті комічних хитросплетінь і несподіваних поворотів сюжету, закінчується торжеством гумору, краси і любові. А також драйвовим танцем під ірландську музику і гімном закоханих:

Дамо один одному крапельку любові,

Як провидіння, вона нам в дар дається!
Одну лише крапельку один одному віддамо -
І вдвічі більше до нас самих повернеться!

Зробити свято собі та своїм коханим ви зможете, відвідавши 19 вересня Театрально-концертний комплекс Freedom Нall (вул. Кирилівська, 134) і посміявшись від душі над комедією Бориса Барського «Ромео і Джульєтта».

Тривалість 1,35 години + антракт.

Початок о 20:00.