Ромео та Джульєтта

19 вересня 2019, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

«РОМЕО І Джульєтта» ВІДЗНАЧАЄ 20-річний ЮВІЛЕЙ!

Кияни та гості столиці зможуть побачити в Театрально-концертному комплексі Freedom Hall спектакль «Ромео і Джульєтта» (режисер Г. Делієв) у виконанні театру «Маски-шоу». З тією лише різницею, що «Маски» поставили класику з ніг на голову.

За задумом автора, Джульєтта - дівчинка-переросток (Наталія Бузько), обіцяна в дружини Паріса, травмованому в дитинстві в голову праскою (Ігор Малахов). Несподівана зустріч на балу з Ромео - закінченим романтиком (Борис Барський), запалює в серцях закоханих Незгасиму пристрасть. З цим не можуть змиритися батько Джульєтти - старий-маразматик (Михайло Волошин) і її брат Тібальт - задирака, забіяка і забіяка (Георгій Делієв) ...

Ця комедійна версія «Ромео і Джульєтти» зроблена з розмахом і від душі. На сцені - замок з справжнім балконом, надувний будиночок Капулетті, поролонові кущі і аптекар з валізою зі смертельним реквізитом. Актори, виряджені в яскраві костюми, що працюють у своїй неповторній, роками відпрацьованої пластиці і амплуа. Вражають віртуозно поставлені бійки і гонитва. Ще є маски. Справжнісінькі, зроблені чи то з пластика, то чи з пап'є-маше. У них артисти, стукаючи в калатала, починають уявлення, сповіщаючи публіку, що в Вероні нібито все спокійно.

Як тільки не вбивають бідних закоханих: і змія кусає, і граната вибухає, і отрута випивається, і харакірі ... А вони встають, як ні в чому не бувало, - і знову за своє. А ось і пара «панських афоризмів»:

Мене не чіпай - й смердіти я не буду.

Писати не можеш – то й пальці не муч!

Якщо і зафігачіть вниз кота, Він полетить, та птахом все ж не стане...

Струнка, як вудка ...

Це грім, чи все ж погром?

Про сенс буття навіщо нам судити При безлічі прекрасного баб′я!

Худій корові все ж не стать газеллю.

У «Ромео і Джульєтті» клоуни «Масок» отримали і прекрасно використали можливість розкрити всі грані своєї акторської майстерності. П'єса щільно нафарширована усілякими гегами, трюками, пантомімою і танцями. Чого тільки вартий неймовірний танець на кладовищі. Або ж перегони автомобілістів без будь-яких автівок. Або стриптиз Ромео під балконом Джульєтти. Або обряд сліпих...

Розповідати далі не має сенсу. «Маски-шоу» треба дивитися. Але все ж варто додати, що п'єса, на відміну від шекспірівської, в результаті комічних хитросплетінь і несподіваних поворотів сюжету, закінчується торжеством гумору, краси і любові. А також драйвовим танцем під ірландську музику і гімном закоханих:

Дамо один одному крапельку любові,

Як провидіння, вона нам в дар дається!
Одну лише крапельку один одному віддамо -
І вдвічі більше до нас самих повернеться!

Зробити свято собі та своїм коханим ви зможете, відвідавши 19 вересня Театрально-концертний комплекс Freedom Нall (вул. Кирилівська, 134) і посміявшись від душі над комедією Бориса Барського «Ромео і Джульєтта».

Тривалість 1,35 години + антракт.

Початок о 20:00.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати