Ромео та Джульєтта

29 березня 2020, Нд. 19:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Театр Юного глядача

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV

Квитки переносяться на таку ж виставу, або на іншу (на вимогу) після закінчення карантину.

Вистава «Ромео та Джульєтта» в Одесі! Чекаємо на вас у Театрі юного глядача.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ "Ромео та Джульєтта"?

1. Безсмертна класика.
2. Цікаве перетворення молодих героїв.
3. Можна піти як одному, так і з парою.

Ромео та Джульєтта на сцені ТЮГу в Одесі

«Ромео та Джульєтта» – не лише про трагічне кохання двох зовсім юних людей, але й про конфлікт між сім'ями. Жага закоханих до свободи сильніша родової ворожнечі та свавілля багатих батьків.

Суть трагічного конфлікту в нерозв'язних суперечностях. Пара вирішує загинути, тому що їхній світ неможливо змінити. Для родичів немає значення їхня прихильність і глибокі почуття.

Батьки примирилися із запізненням – на могилі загиблих дітей, але в їхніх словах немає усвідомлення провини.

Вистава російською мовою.

Для глядачів 14+

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ "Ромео та Джульєтта"?

Вибирайте квитки на Ромео та Джульєтта в Одесі на Concert.ua онлайн. Також можна оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Нова дата 06 червня 12:00, Сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 06 червня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Нареченого викликали, дівчатка? 16 липня 20:00, Чт Нареченого викликали, дівчатка? Київ, Freedom Hall від 400 грн. Нареченого викликали, дівчатка? Вже не хочу 16 липня Нареченого викликали, дівчатка? Freedom Hall Придбати Солодка Даруся Нова дата 07 вересня 19:00, Пн Солодка Даруся Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 170 грн. Солодка Даруся Вже не хочу 07 вересня Солодка Даруся Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати