14 квітня 2018, Сб. 18:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Rotting Christ у Києві - фото №1 picture
Rotting Christ у Києві - фото №2 picture
Rotting Christ у Києві - фото №3 picture
Rotting Christ у Києві - фото №4 Rotting Christ у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Rotting Christ?

1. Зрозуміти, як після 12 альбомів можна й далі створювати хіти.
2. Щоб не витрачатися на ворожку і психотерапевта. Тут ви і поринете в атмосферу містики, і добре відпочинете.
3. Номер 13 - не лякаючий, а особливий. Як і новий альбом групи.

Швидше купуй квиток. Ти майже там – в Bingo, на концерті Rotting Christ!

Демонічна, потойбічна і неймовірно атмосферна грецька група Rotting Christ повертається в Україну! 14 квітня зустрічайте самий вражаючий саунд від майстрів дарк-метала! Цього разу Rotting Christ привезе фанатам нову концертну програму, яка вміщує кращі композиції, спеціально обрані Сакісом Телісом.

Група Rotting Christ належить до довгожителів сцени, так як вже відсвяткувала своє 30-тиріччя. Створивши 12 альбомів, музиканти не перестають дивувати незмінно містичним духом пісень, диявольською привабливістю тексту, який нагадує ритуали чорної магії, і якісним саундом з чітким гітарним ритмом. А про вокал Сакіса Теліса і говорити нема чого, його потрібно чути!

Не пропустіть можливість першими почути кілька прем'єрних композицій із запланованого тринадцятого альбому! Саме він обіцяє стати самим демонічним з усього, створеного Rotting Christ!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати Класика в саду. Бах 18 серпня 20:00, Сб Класика в саду. Бах Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 0 грн. Класика в саду. Бах Вже не хочу 18 серпня Класика в саду. Бах Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018