роздІловІ

16 жовтня 2018, Вт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

роздІловІ в Івано-Франківську - фото №1 picture
роздІловІ в Івано-Франківську - фото №2 picture
роздІловІ в Івано-Франківську - фото №3 picture
роздІловІ в Івано-Франківську - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на "розділові"?

1. Послухати/відчути нову мову, над створенням якої працюють “роздІловІ” — поєднання тексту,звуку, візуалізації та цифрових технологій
2. Першими почути і побачити нову версію проекту
3. Як писалося в одній з рецензій — ми усі приходимо на “роздІловІ” за любов’ю

На рівні підсвідомого — на рівні звуків, почуттів і дотиків — в “роздІлових” йдеться про любов ініжність, війну, забуття й смерть, воскресіння в спогадах, сміх і тишу, і знову — про любов і ніжність.

“роздІловІ” поєднують поезію (Сергій Жадан), музику (Олексій Ворсоба, акордеон) та візуалізацію (Оля Михайлюк, і саме їй належить ідея цього інтермедіального твору). Нещодавно виник новий вимір “роздІлових” — у проект увійшли польський музикант Томаш Сікора (саксофон, саундбокс), відомий українській аудиторії по співпраці з Юрієм Андруховичем, і VJ Сергій Пілявець.

Під час виступів живими є не лише голос і музика, візуальна частина теж створюється наживо й зображення транслюється на екран. Між виступами “роздІловІ” продовжують існувати у віртуальному вимірі.

Женя Олійник / TEATRE
Це радше акт, аніж вистава або читання. Акт відчуття — повне занурення у щільний темний простір чужого серця, кожен порух якого — радісний чи відчайдушний — сполохує, наче зграйку птахів, найважливіші спогади і найпотаємніші мрії. При цьому «роздІловІ», як це не парадоксально, — надзвичайно лаконічна річ, і тому — вкрай пронизлива.

Ігор Панасов / CULTPROSTIR
“роздІловІ” — про могутність вакууму, який нерідко є середовищем існування людей, гарантом їх невидимої одиночної камери. Про всесилля любові, яка здатна цей вакуум заповнити, деактивувати, перетворити в моторошний сон-спогад. про те, як страшно жити, але дуже хочеться. “роздІловІ” вимагають об'єму, оскільки це постановка, яка малює простір варіантів реальності. І це велика радість, що проект такої тонкості й глибини знаходиться за межами андеграунду.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Тріумфальна арка Тріумфальна арка 3 Події Тріумфальна арка 16.06 - 23.06.2019