ROZHDEN

23 серпня 2019, Пт. 20:00
Dvor 12 Одеса, Приморський бульвар, 12
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати концерт ROZHDEN в Одесі?

1. Насолодитися улюбленими піснями в новій формі і унікальною за атмосферою майданчику в самому центрі Одеси.
2. Почути наживо гру співавтора пісні "Дрібниця" - піаніста Тараса Кузнєцова.
3. Провести приємний вечір в компанії близьких людей.

23 серпня в самому центрі Одеси, на Приморському бульварі в DVOR12, відбудеться концерт Рождена в абсолютно унікальному поєднанні формату місця проведення концерту і програми артиста.

Вперше у вас буде можливість насолодитися улюбленими піснями в камерній обстановці під відкритим небом в самому серці улюбленого міста, під акомпанемент піаніста Тараса Кузнєцова.

Борис Барабанов, музичний критик: «Рожден - вкрай самобутній музикант з власною манерою, смаком і норовом. "Альтернативне" звучання звучання не чуже, але очевидно, що успіх йому забезпечить не експериментаторський запал, а ні на кого не схожа манера співати про любов, правильно дозуючи щирі ноти, грубуватий гордовитий дендізм і гіркоту. "

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МАЛЬБЕК х СЮЗАННА 25 вересня 19:00, Пт МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Київ, ATLAS від 599 грн. МАЛЬБЕК х СЮЗАННА Вже не хочу 25 вересня МАЛЬБЕК х СЮЗАННА ATLAS Придбати Пошлая Молли Нова дата 30 серпня 19:00, Нд Пошлая Молли Київ, ЮБК від 450 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 30 серпня Пошлая Молли ЮБК Придбати