Різдвяний концерт

29 грудня 2019, Нд. 19:00
від 140 грн.
від 140 грн.

Галерея

Різдвяний концерт в Одесі - фото №1 Різдвяний концерт в Одесі
Різдвяний концерт в Одесі - фото №2 Різдвяний концерт в Одесі афіша
Різдвяний концерт в Одесі - фото №3 Різдвяний концерт в Одесі квитки
Різдвяний концерт в Одесі - фото №4 Різдвяний концерт в Одесі на concert.ua

Про подiю

Різдвяний концерт в Одесі! Чекаємо на вас 29 грудня о 19:00 на в Одеській обласній філармонії.

Ви можете купити квитки на Різдвяний концерт на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на Різдвяний концерт?

1. Класична музика у виконанні Оркестру Андрія Чорного - це завжди яскравий, талановитий виступ.
2. У складі оркестру молоді музиканти, які не раз довели свою майстерність, виступаючи на різних майданчиках України і за кордоном.
3. За диригентським пультом Андрій Чорний - самий харизматичний і унікальний диригент!

Щорічно напередодні Нового року Оркестр Андрія Чорного дарує святковий «Різдвяний концерт».

У програмі твори таких Великих композиторів як Арам Хачатурян, Модест Мусоргський, Ріхард Вагнер, Миколай Римський-Корсаков, Анатолій Лядов, Джон Вільямс та інші.

Музика з ароматом мандарин і хвої, зі смаком різдвяних пряників, немов прийшла з новорічної казки, допоможе Вам відчути наступ Головного свята.

На сцені вируватиме сніжна буря, переливатимуться всіма барвами новорічні гірлянди, оживатимуть неймовірні казкові персонажі.

Різдвяна класика у виконанні молодих талановитих музикантів.

А Андрій Чорний своєю неймовірною технікою диригування перетворить виконання кожної композиції в окремий яскравий і дивовижний емоційний номер.

Новорічна казка оживе 29 грудня, в неділю, на сцені філармонії.

Артисти

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Олена Кравець та Олена Андрейчикова «Іронічні читання» 06 серпня 20:00, Чт Олена Кравець та Олена Андрейчикова «Іронічні читання» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Олена Кравець та Олена Андрейчикова «Іронічні читання» Вже не хочу 06 серпня Олена Кравець та Олена Андрейчикова «Іронічні читання» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати