Русалонька

18 травня 2019, Сб. 12:00
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Русалоньку»?

1. Класичний твір у талановитій інтерпретації.
2. Неймовірна музика композиторів-геніїв.
3. Захоплива історія, яка приковує погляд від початку до кінця.

«Русалонька» – одна з найвідоміших казок датського літератора Ганса Крістіана Андерсена. Зворушлива історія про молоду Русалоньку, яка готова була залишити звичне життя в морі заради того, щоб отримати людську душу та любов принца.

Казка підкорила мільйони дитячих і дорослих сердець! Вперше твір опублікували в 1837 році, і відтоді він був багаторазово адаптований – у мюзиклах, анімаційних і художніх фільмах.

Пропонуємо вам відвідати балет за відомою казкою! Лібрето Сергія Кочергіна. У постановці використано музику П. Чайковського, Ф. Мендельсона, Р. Вагнера, М. Римського-Корсакова, М. Глінки, К. Дебюссі, Е. Гріга, Г. Ф. Генделя, Й. Штрауса, Г. Берліоза, Ш. Гуно, К. Сен-Санса.

Хореограф-постановник – Сергій Кочергін, відеограф – Олексій Акентьєв. У «Русалоньці» беруть участь артисти балету театру і вихованці балетної студії С. Антипової.

Тривалість вистави на 2 дії – 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Балет 17 липня 11:00, Ср Балет "Спляча Красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Балет Вже не хочу 17 липня Балет "Спляча Красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Цирк на льоду Цирк на льоду 2 Події Цирк на льоду 20.07 - 21.07.2019 Фіксі Канікули на морі Фіксі Канікули на морі 2 Події Фіксі Канікули на морі 27.07 - 27.07.2019 Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати