Ruslan Egorov Quartet "Christmas Jazz"

4 січня 2020, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

4 січня - Christmas Jazz у виконанні зірок української джазової сцени Ruslan Egorov Quartet в Caribbean Club Concert-Hall.

Дух Різдва приходить не зі снігом та запахом хвої. Різдво починається з милих серцю джазових нот та святкових вогнів. З думки про коханих людей та бажання побути з ними поруч, розділивши найтепліші та найніжніші емоції.

За кілька днів до Різдва Ruslan Egorov Quartet на чолі з "золотим" голосом української джазової сцени Русланом Єгоровим подарують гостям Caribbean Club Concert-Hall улюблені композиції «Let It Snow», «Silver Bells», «Winter Wonderland», «Christmas Song», «It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas» та багато інших.

Вишуканий білий рояль, сильний та чуттєвий вокал Руслана Єгорова, улюблені з дитинства пісні - це буде особливий концерт. Беріть з собою друзів і близьких, щоб розділити святковий вечір разом з ними.

У цей вечір на сцені:

Руслан Єгоров - вокал, клавіші
Дмитро «Бобін» Александров - тенор-саксофон
Микола Кістеньов - контрабас
Павло Галицький - барабани

Не пропустіть різдвяний джазовий концерт з душевними мелодіями в по-домашньому затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати Вагоновожатые 02 серпня 19:00, Нд Вагоновожатые Київ, D12 від 400 грн. Вагоновожатые Вже не хочу 02 серпня Вагоновожатые D12 Придбати