Руслан Співак. Вечір поезії

12 червня 2019, Ср. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Руслан Співак. Вечір поезії у Києві - фото №1 picture
Руслан Співак. Вечір поезії у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на авторський вечір Руслана Співака?

1. Задуматися про вічні питання разом з автором.
2. Послухати глибоку і багаторівневу лірику.
3. Насолодитися читанням віршів під акомпанемент гітари автора.

12 червня відбудеться авторський вечір Руслана Співака, талановитого поета і банкіра, автора поетичної збірки "Мої перші сто. Рядки про життя".

На новій зустрічі автор прочитає і вже улюблені, і ще раніше невідомі вірші. У поезії Руслана Співака кожен глядач відчує життєву глибину, де переплітаються мрії, любов, спогади, сім'я, робота і багато-багато іншого.

Вірші Руслана Співака надихають на сміливі, відкриті думки і вчинки, зізнання в почуттях рідним і близьким. Деякі з них прозвучать цього вечора в інструментальних композиціях під акомпанемент гітари автора, а також яскравої і талановитої піаністки Анастасії Лук'яненко.

Чуттєва, тонка і надзвичайна багатошаровість чоловічий поезії Руслана Співака визнана його шанувальниками, а ліричні відступи з легким гумором зроблять зустріч незабутньою! Чекаємо на вас літнього вечора в теплій і затишній обстановці!

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати