Руслан Співак. Авторський вечір

12 грудня 2018, Ср. 19:00
INVERIA Київ, вул. Володимирська, 49А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Руслан Співак. Авторський вечір у Києві - фото №1 Руслан Співак. Авторський вечір у Києві

Про подiю

Чому варто піти на авторський вечір Руслана Співака?

1. Задуматися про вічні питання разом з автором.
2. Послухати глибоку і багаторівневу лірику.
3. Насолодитися читанням віршів під акомпанемент гітари автора.

12 грудня відбудеться авторський вечір Руслана Співака, талановитого поета і банкіра, автора поетичної збірки "Мої перші сто. Рядки про життя".

Це вже п'ята творча зустріч поета, на якій автор прочитає як нові вірші, які ще не публікувались, так і вже улюблені. У віршах Руслана Співака кожен глядач відчує життєву глибину, де переплетені мрії, любов, спогади, сім'я і робота і багато іншого.

Вірші Руслана Співака надихають на сміливі, відкриті думки і вчинки, освідчення в почуттях рідним і близьким. Деякі з них прозвучать цього вечора в інструментальних композиціях під акомпанемент гітари автора, а також яскравої і талановитої піаністки Анастасії Лук'яненко.

Чуттєва, тонка і надзвичайна багатошаровість чоловічої поезії Руслана Співака визнана його шанувальниками, а ліричні відступи з легким гумором зроблять зустріч незабутньою! Чекаємо вас грудневого вечора в теплій і затишній обстановці!

Схожі події

Виставка Samskara 15 листопада 13:00, Чт Виставка Samskara Київ, Будинок Одягу від 150 грн. Виставка Samskara Вже не хочу 15 листопада Виставка Samskara Будинок Одягу Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Пн Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Пн Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч 18 грудня 20:00, Вт Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Київ, Будинок вчених від 400 грн. Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Вже не хочу 18 грудня Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Будинок вчених Придбати