Рыцарь добра и света

22 грудня 2019, Нд. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Рыцарь добра и света в Київ! Чекаємо на вас 2019-12-22 в 19:00 на локації МКЦ ім. І. Козловського, Київ.
Ви можете придбати квитки на Рыцарь добра и света на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


«Лицар добра і світла…» — так говорять про одну з ролей І.С.Козловського — лицаря Лоенгріна з опери Р. Вагнера. Ці риси — носія добра та світла — були притаманні і самому співаку.

«У чому щастя? Віддавай, що маєш, і віддавай скоріше. Ось у віддачі, мабуть, і є взаємне збагачення»,- говорив Іван Семенович Козловський.

Програма концерту до дня пам’яті І. С. Козловського складається з музичних творів найрізноманітніших жанрів — від арій та фрагментів з опер, у яких брав участь співак — до тих, які він просто любив слухати…

Виконавці — солісти київських музичних театрів.
Режисер і ведуча — Тетяна Зозуля
Технічне забезпечення — Олександр Куцевалов,

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати