З ЛЮБОВ'Ю ДО РОМАНСУ

24 березня 2020, Вт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 4 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Концерт «З любов'ю до романсу» в Києві. У Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві відбудеться красивий концерт, присвячений 120-річчю від дня народження Івана Козловського.

Чому варто піти на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

1. Відкрити для себе величезний пласт творчості Івана Козловського.
2. Поринути у світ почуттів і переживань прекрасного романсу.
3. Насолодитися професійним виконанням чудових українських і зарубіжних творів.

Красивий концерт «З любов'ю до романсу» в Києві

Запрошуємо вас у Kozlovskyi Art Center на приголомшливий концерт «З любов'ю до романсу». Подія присвячується 120-річчю від дня народження видатного українського тенора Івана Козловського. Приходьте, щоб надихнутися чудовими рядками, насолодитися душевним виконанням і живою музикою.

Kozlovskyi Art Center запрошує на вечір романсу

У програмі концерту – прекрасні зразки сучасного та класичного українського й зарубіжного романсу, ліричні інструментальні твори.

Для вас виступлять солісти Національної оперети Сергій Авдєєв (баритон), лауреати міжнародних конкурсів Яна Татарова-Цуцкірідзе (сопрано), Тетяна Дідух (сопрано).

За фортепіано – Анна Поліщук.

Гостями вечора стануть талановиті солісти музичних театрів столиці.

Режисерка та ведуча – Тетяна Зозуля.

Іван Козловський присвятив своє життя виконанню народних пісень, духовної музики, романсів. Знаменитий тенор буквально дарував друге життя деяким творам, серед яких – улюблений багатьма романс «Я встретил вас…»

Виконання кожної композиції Іван Козловський перетворював на насичену виставу, зіткану з яскравих емоцій і справжніх переживань. Романс не застарів, і в наші дні продовжує зігрівати душі та об'єднувати серця.

Де купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

Купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Скористайтеся нашим простим і зручним сервісом.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати