З ЛЮБОВ'Ю ДО РОМАНСУ

24 березня 2020, Вт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 4 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Концерт «З любов'ю до романсу» в Києві. У Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві відбудеться красивий концерт, присвячений 120-річчю від дня народження Івана Козловського.

Чому варто піти на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

1. Відкрити для себе величезний пласт творчості Івана Козловського.
2. Поринути у світ почуттів і переживань прекрасного романсу.
3. Насолодитися професійним виконанням чудових українських і зарубіжних творів.

Красивий концерт «З любов'ю до романсу» в Києві

Запрошуємо вас у Kozlovskyi Art Center на приголомшливий концерт «З любов'ю до романсу». Подія присвячується 120-річчю від дня народження видатного українського тенора Івана Козловського. Приходьте, щоб надихнутися чудовими рядками, насолодитися душевним виконанням і живою музикою.

Kozlovskyi Art Center запрошує на вечір романсу

У програмі концерту – прекрасні зразки сучасного та класичного українського й зарубіжного романсу, ліричні інструментальні твори.

Для вас виступлять солісти Національної оперети Сергій Авдєєв (баритон), лауреати міжнародних конкурсів Яна Татарова-Цуцкірідзе (сопрано), Тетяна Дідух (сопрано).

За фортепіано – Анна Поліщук.

Гостями вечора стануть талановиті солісти музичних театрів столиці.

Режисерка та ведуча – Тетяна Зозуля.

Іван Козловський присвятив своє життя виконанню народних пісень, духовної музики, романсів. Знаменитий тенор буквально дарував друге життя деяким творам, серед яких – улюблений багатьма романс «Я встретил вас…»

Виконання кожної композиції Іван Козловський перетворював на насичену виставу, зіткану з яскравих емоцій і справжніх переживань. Романс не застарів, і в наші дні продовжує зігрівати душі та об'єднувати серця.

Де купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

Купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Скористайтеся нашим простим і зручним сервісом.

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Монологи вагіни Монологи вагіни 3 Події Монологи вагіни 15.12 - 15.10.2020 Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати