З ЛЮБОВ'Ю ДО РОМАНСУ

24 березня 2020, Вт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Концерт «З любов'ю до романсу» в Києві. У Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві відбудеться красивий концерт, присвячений 120-річчю від дня народження Івана Козловського.

Чому варто піти на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

1. Відкрити для себе величезний пласт творчості Івана Козловського.
2. Поринути у світ почуттів і переживань прекрасного романсу.
3. Насолодитися професійним виконанням чудових українських і зарубіжних творів.

Красивий концерт «З любов'ю до романсу» в Києві

Запрошуємо вас у Kozlovskyi Art Center на приголомшливий концерт «З любов'ю до романсу». Подія присвячується 120-річчю від дня народження видатного українського тенора Івана Козловського. Приходьте, щоб надихнутися чудовими рядками, насолодитися душевним виконанням і живою музикою.

Kozlovskyi Art Center запрошує на вечір романсу

У програмі концерту – прекрасні зразки сучасного та класичного українського й зарубіжного романсу, ліричні інструментальні твори.

Для вас виступлять солісти Національної оперети Сергій Авдєєв (баритон), лауреати міжнародних конкурсів Яна Татарова-Цуцкірідзе (сопрано), Тетяна Дідух (сопрано).

За фортепіано – Анна Поліщук.

Гостями вечора стануть талановиті солісти музичних театрів столиці.

Режисерка та ведуча – Тетяна Зозуля.

Іван Козловський присвятив своє життя виконанню народних пісень, духовної музики, романсів. Знаменитий тенор буквально дарував друге життя деяким творам, серед яких – улюблений багатьма романс «Я встретил вас…»

Виконання кожної композиції Іван Козловський перетворював на насичену виставу, зіткану з яскравих емоцій і справжніх переживань. Романс не застарів, і в наші дні продовжує зігрівати душі та об'єднувати серця.

Де купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Києві?

Купити квитки на концерт «З любов'ю до романсу» в Художньо-культурному центрі ім. І. Козловського в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Скористайтеся нашим простим і зручним сервісом.