24-pay-mark Created with Sketch.

САД Божественних пісень. Сковорода

від 200 грн.

Про подiю

Запрошуємо на прем'єрний показ вистави проекту «САД Божественних Пісень. Сковорода» Театрального Центру «Слово і голос», режисер Наталія Половинка.

Вистава "САД Божественних Пісень. Сковорода" є відкриванням воріт до Саду Сковородинської мислі, позиції, слова.

Це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі – персональний монолог актора через пісню - танець - текст.
Особисте зусилля миру. Це діло смирення – дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка
перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа.

В час розірвання всіх зв'язків це зусилля персонального звернення до життя, до іншої людини, до Бога, до себе і є сьогодні художнім актом – здійснення Перемоги Життя над Смертю.

Цією подією ми заявляємо про початок великого проекту, який присвячений 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди, і перший етап якого здійснився за підтримки Українського культурного фонду.
Вистава «САД» зібрала музикантів та акторів, тимчасово переміщених осіб, кобзарів, воїнів ЗСУ.
Актори:
  • Наталія Половинка
  • Марія Кміть
  • Іванна Мисюк
  • Юлія Оліяр
  • Микита Обухов
  • Яків Басін

Музикант: Ярослав Крисько (спів, бандура)

Художник: Нателла Шавадзе


Костюми: Тетяна Гулігас, Rhizome Store

Схожі події

Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати