24-pay-mark Created with Sketch.

Saint Code

12 серпня 2023, сб. 18:00-20:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

12 серпня на перголі Osocor Residence виступить нове електронне дуо столиці Saint Code. Проект створений двома музикантами з безперечно багатою історією за плечима та відомими під псевдонімами Zeus та Lecter.

Мультижанрове звучання, що увібрало в себе найкраще зі світу музики у поєднанні з мелодійним вокалом та інструментальним супроводом. Самобутній талант, який конвертувався у щось зовсім нове та вийшов за рамки локальної електроніки.
Сети Saint Code гармонійні та послідовні, а компіляції сповнені виразного аналового груву. Виступ артистів - це ціла концертна програма, поділена на дві частини, що несуть свій власний меседж. Від емоції та сенсу до драйву та енергії.

Saint Code - це нова музична релігія, життя під час апокаліпсису. Симбіоз машинного програмування та найглибших емоцій людини - та музика, яка створить нову реальність.


Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати