SAMSKARA

14 березня 2018, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

SAMSKARA у Києві - фото №1 picture
SAMSKARA у Києві - фото №2 picture
SAMSKARA у Києві - фото №3 picture
SAMSKARA у Києві - фото №4 picture
SAMSKARA у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Неймовірний проект «Наука, яка оживає»

Вперше в Україні - унікальне поєднання найсучасніших проекційних технологій сферичного кіно і одного з найбільших класичних музейних просторів!

Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360 спільно із Національним науково-природничим музеєм НАН України презентує новий інноваційний проект: «Наука, яка оживає».

Пізнавати навколишній світ ще ніколи не було так цікаво!

Ви не тільки дізнаєтеся таємниці виникнення життя на Землі, будова і розвиток тваринного і рослинного світів завдяки цікавим експозиційним матеріалами і змістовним екскурсіях, а й закріпіть знання за допомогою спеціально підібраного візуального ряду на куполі сферичного кінотеатру.

Прогулянки з динозаврами і іншими древніми істотами, подорожі в часі і просторі, споглядання творіння Всесвіту, все це гармонійно доповнює унікальний простір Науково-природничого музею.

Схожі події

Ніч фільмів Вуді Аллена 13 жовтня 22:30, Сб Ніч фільмів Вуді Аллена Кінопанорама, Київ від 140 грн. Ніч фільмів Вуді Аллена Вже не хочу 13 жовтня Ніч фільмів Вуді Аллена Кінопанорама Придбати Shut up and play the piano 03 жовтня 20:00, Ср Shut up and play the piano Кінопанорама, Київ від 70 грн. Shut up and play the piano Вже не хочу 03 жовтня Shut up and play the piano Кінопанорама Придбати Anti-chello Show Anti-chello Show 2 Події Anti-chello Show 3.10 - 09.11.2018 Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста 18 жовтня 20:00, Чт Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино, Київ від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Вже не хочу 18 жовтня Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино Придбати