Найкращий день

8 березня 2019, Пт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:21:00 07/03/2019. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Найкращий день в Одесі - фото №1 Найкращий день в Одесі
Найкращий день в Одесі - фото №2 Найкращий день в Одесі афіша
Найкращий день в Одесі - фото №3 Найкращий день в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Найкращий день"?

1. Легка і дуже смішна комедія перетворить цей вечір на справжнє свято гумору
2. Французька класична комедія в оригінальному трактуванні - кращий засіб від депресії
3. Зоряні артисти проекту "Маски-шоу" і команд КВН не дадуть вам занудьгувати.

Представляємо саму запаморочливу прем'єру нового театрального сезону - "Найкращий день". Французька класична комедія положень в оригінальному трактуванні драматурга Тамари Каганович стане кращим засобом від депресії.

Сміливі ідеї постановника вистави Олександра Самусенко (актора і режисера Українського музично-драматичного театру ім. Василько) втілять в життя зірки київської та одеської сцени.

У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці по участі в таких проектах як "Маски-шоу" і "Каламбур". За законами антрепризи його ближній і дальній ріднею на сцені стануть одеські актриси: Заслужена артистка України Ірина Охотніченко, Олена Головіна, телеведуча каналу ICTV Юлія Зорій і актриса театру і кіно, ведуча Тала Калатай.

У такому "квітнику" головному герою п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок. На допомогу до нього прийдуть шоумени Євген Нікішин та Сергій Писаренко. Зірки "Повітового міста" здивують публіку новими гранями своїх акторських талантів. Адже на цей раз їм належить вийти на сцену не в звичному амплуа зірок КВН, а створити справжні драматичні образи, хоча і острокомедійние.

Сюжет п'єси хвацько закручується з першої сцени. Будинок мільйонера, медіа-магната Барньє раз у раз стрясають бурі емоцій, накривають цунамі почуттів, і в цьому вирі дуже непросто втриматися в рамках пристойності. Особливо, якщо в твоїх шафах повно "скелетів" у вигляді помилок минулого і вони раз у раз намагаються вибратися на світ божий. Герой вже сам починає плутатися в тому, скільки ж у нього грошей, дітей та саквояжів.

При чому тут саквояж? О! У цього аксесуара в п'єсі своя, мабуть, найголовніша, роль. Адже всі ми самі схожі на саквояжі, які цікаві і цінні лише тим, що всередині.