29 липня 2019, Пн. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Найкращий день"?

1. Легка і дуже смішна комедія перетворить цей вечір на справжнє свято гумору
2. Французька класична комедія в оригінальному трактуванні - кращий засіб від депресії
3. Зоряні артисти проекту "Маски-шоу" і команд Ліги сміху не дадуть вам занудьгувати.

"Найкращий день" - це класична комедія положень в сучасному прочитанні.

Французький медіа-магнат, мільйонер і любитель красивого життя одного ранку виявляє в своєму будинку злодія, який з'явився з щирим визнанням. Але цього мало: він виявляється нареченим дочки магната, яка засиділася в наречених, дівчини без комплексів і з хорошим апетитом. Магнат здивований, роздратований і, в той же час, радий раптово з'явившимуся потенційному зятеві. І все б добре, але, схоже, вони говорять про різних дівчат.

Розплутувати ситуацію і шукати "скелетів у шафі" сімейства багатіїв будуть також служниця, дружина і навіть особистий кінеза-терапевт головного героя. І все-таки цей один день з життя мільйонера-француза буде хоч і божевільним, але, дійсно, найкращим! Комедія є комедія!

Сміливі ідеї постановника вистави Олександра Самусенко (актора і режисера Українського музично-драматичного театру ім. Василько, Одеса) втілять в життя зірки київської та одеської сцени.

У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці по участі в таких проектах як «Маски-шоу» і «Каламбур». За законами антрепризи його ближньою і дальньою ріднею на сцені стануть одеські актриси: Заслужена артистка України Ірина Охотніченко, Олена Головіна, актриса Київського театру «Чорний квадрат», учасниця Ліги сміху, актриса серіалу «Країна У» - Ірина Гатун, актриса Одеського Українського театру ім . В. Василько - Аліна Катречко.

У такому «квітнику» головному герою п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок. На допомогу до нього прийдуть шоумен Володимир Шумко, актор Київського театру «Чорний квадрат», тричі переможець шоу «Розсміши коміка». Учасник імпровізаційного шоу на ТБ і актор Одеського Українського театру ім. В. Василько - Олександр Самусенко.

Легка і дуже смішна комедія «Найкращий день» перетворить ваш вечір на справжнє свято гумору.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших глядачів.