27 жовтня 2019, Нд. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 750 грн.
від 750 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Sarah Brightman?

1. Світова суперзірка представить шоу грандіозного розмаху. Магічний голос, знамениті арії з мюзиклів, розкішні костюми від Swarovski і фантастичні декорації.
2. Володарка одного з найкрасивіших оперних голосів.
3. Музична феєрія Сари Брайтман пройде в рамках світового туру з 125 грандіозних концертів на всіх континентах.

Світова знаменитість, найбільш затребувана співачка в оперному жанрі Сара Брайтман приїжджає до України в рамках грандіозного світового турне HYMN: Sarah Brightman In Concert.

Бренд Swarovski взяв участь у створенні розкішних костюмів і сяючих тіар для небувалого за красою нового сценічного шоу Сари Брайтман.

Суперзірка мюзиклів «Привид Опери» і «Кішки» включила в програму всі свої знамениті арії, кращі хіти та нові твори в жанрі нео-класики.

Саундтрек «Привид опери» за участю Сари Брайтман став одним з найбільш комерційно успішних альбомів в історії. Було продано більше 40 мільйонів екземплярів. Дует Сари Брайтман з Андреа Бочеллі «Time To Say Goodbye» розійшовся накладом у більш ніж 12 мільйонів копій!

В рамках нового світового турне Сара Брайтман виступить на найпрестижніших майданчиках усіх континентів перед найбільш вишуканою публікою. Встигніть зайняти кращі місця!

Інші дати

Sarah Brightman

25 жовтня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 850 грн.