24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Саша Чемеров і друзі

21 квітня 2022, чт. 20:00-22:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 600 ₴
від 600 ₴

Про подiю

Саша Чемеров і друзі в Києві! 21 квітня на майданчику Bel etage у Києві відбудеться концерт відомого українського музиканта Саші Чемерова.

Чому варто піти на концерт Саша Чемеров і друзі в Києві?

  1. Нова концертна програма.
  2. Нові пісні та усім відомі фіти з українськими артистами.
  3. Дружня атмосфера у колі улюблених музикантів.

Концерт Саша Чемеров і друзі в Києві

21 квітня запрошуємо до Bel etage на яскравий концерт Саші Чемерова. Після невеликої перерви артист починає цей концертний сезон з новою програмою, у колі нових і старих друзів, серед яких — Андрій Хливнюк, Христина Соловій, Женя Галич, Ігор Кириленко, Юрій Бардаш та інші.

Замовити квитки можна вже зараз!

Нова програма у колаборації з популярними українськими музикантами: на сцені Bel etage — Саша Чемеров і друзі

Саша Чемеров — фронтмен гурту The Gitas, колишній фронтмен рок-гуртів Димна Суміш, X-позери та Vkrayst. Протягом останнього року музикант встиг випустити декілька хітів як самотужки, так і у колаборації з колегами по цеху. Його інтелігентний поп сподобався і давнім фанатам, і зовсім новій аудиторії.

На концерті прихильники творчості Саші Чемерова зможуть наживо насолодитися свіжим матеріалом, а також фітами з українськими артистами, що вже стали хітами.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Саша Чемеров і друзі в Києві?

Оформити квитки на концерт Саша Чемеров і друзі зручно онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати ДахаБраха 02 червня 19:00, нд ДахаБраха Київ, V’YAVA від 750 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 02 червня ДахаБраха V’YAVA Придбати