Саша Чемеров

5 вересня 2020, Сб. 19:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Саша Чемеров у Києві! Чекаємо на вас 2020-09-05 в 19:00 на локації ЮБК, Київ.
Ви можете придбати квитки на Саша Чемеров на Concert.ua онлайн.


Що ми знаємо про Сашу Чемерова? Він створив іконічний український рок-гурт. Він зібрав новий гурт, переїхавши до США. Він пише пісні для найвідоміших поп-зірок. Він – один із найбільш невтомних музикантів країни. Його самобутня поезія завоювала чимало сердець – чи покладена на музику, чи видана на папері.

5 вересня на сцені ЮБК Саша зіграє свої нові пісні, а також ваші улюблені пісні гуртів Димна Суміш та The Gitas

У 1998 році Чемеров створив гурт Димна Суміш. Після чотирьох платівок, численних концертів і вогняних слемів, у 2012 проєкт було поставлено на паузу. У цей час Саша переїхав за океан, створив гурт The Gitas і записав два альбоми. Однак прихильників і прихильниць інтригували чутки про повернення Димної Суміші. Після кількарічної розлуки з українською публікою, у 2017, він таки вийшов на сцену київського клубу Sentrum разом з обома колективами, щоб відгриміти два розпроданих концерти та тур на батьківщині.

Не припиняючи розвивати The Gitas, Чемеров на якийсь час повернувся до України. Так само, як і ви, він скучив за концертами. Саме тому ми побачимося з Сашею на узбережжі Дніпра, під найкрутіший саундтрек, який може мати вересень. Це буде перший концерт Саші Чемерова як сольного артиста.