25 січня 2019, Пт. 19:00
Арт-завод МЕХАНІКА Харків, вул. Плеханівська, 126
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт СБПЧ?

1. Гурт відомий своєю непередбачуваністю: різні склади, рок-звучання, оркестр, електронні дуети
2. Для кожного міста і кожного шоу музиканти майстерно знаходять своє рішення, особливий візуальний підхід
3. Наживо вони можуть змусити стерти кросівки до дірок і стиснутися в кулак серце

Їх називають найяскравішим явищем у сучасній російській музиці і вкрай особливим колективом. А цієї зими вони відіграють три концерти в Україні!

Самое Большое Простое Число, або ж просто СБПЧ, утворилися в Санкт-Петербурзі в 2007 році Кирилом Івановим і групою «Елочные Игрушки». Визначити їх стиль надзвичайно важко, адже в піснях СБПЧ майстерно поєднуються електроніка, інді-поп і IDM. Від альбому до альбому змінюється склад колективу (СБПЧ встигли побувати і оркестром, і рок-групою), звучання, тематика. А живі виступи зовсім неповторні: для кожного міста, кожного шоу музиканти майстерно знаходять своє рішення, особливий візуальний підхід, який до глибини душі зворушує глядача.

Танцуй как убитый, пляши как больной!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати