Подію скасовано
15 грудня 2019, Нд. 19:00
!FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Альбом "Наверное, точно" вирушає в тур. На гурт «Самое Большое Простое Число» чекає багато міст, червоні очі, заварена вермішель і поцілунки гарячого чаю. На кривій козі і з крейсерською швидкістю ми летимо до вас.

Ми зустрінемося 15 грудня – !FESTrepublic, Львів.

Дев'ятий альбом гурту СБПЧ називається "Наверное, точно". Невизначеність назви визначає зміст – це музика, яку важко визначити чи додати до якоїсь категорії, поставити на полицю і маркувати однозначно. Десять зухвалих і дуже різних пісень були записані в Норвегії під спалахами північного сяйва. Цей запис б'є під дих і уколисує – всі жанри, окрім нудного. Безкінечний діалог двох найближчих і від цього безкомпромісно чесних друзів. Це моя кров на твоєму обличчі?
Гурт "Самое Большое Простое Число" створює електронну музику з грувом і енергією, суміщаючи несумісне – барвистий колаж африканських ритмів, хіп-хопові брейки, фанкова гітара, дискотечний бас, ліричний жіночий вокал і психоделічні програші.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Grand Orchestra. Симфонічний проект 25 грудня 19:00, Ср Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Grand Orchestra. Симфонічний проект Вже не хочу 25 грудня Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеський театр Опери та Балету Придбати