Подію скасовано

СБПЧ

15 грудня 2019, Нд. 19:00
!FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Альбом "Наверное, точно" вирушає в тур. На гурт «Самое Большое Простое Число» чекає багато міст, червоні очі, заварена вермішель і поцілунки гарячого чаю. На кривій козі і з крейсерською швидкістю ми летимо до вас.

Ми зустрінемося 15 грудня – !FESTrepublic, Львів.

Дев'ятий альбом гурту СБПЧ називається "Наверное, точно". Невизначеність назви визначає зміст – це музика, яку важко визначити чи додати до якоїсь категорії, поставити на полицю і маркувати однозначно. Десять зухвалих і дуже різних пісень були записані в Норвегії під спалахами північного сяйва. Цей запис б'є під дих і уколисує – всі жанри, окрім нудного. Безкінечний діалог двох найближчих і від цього безкомпромісно чесних друзів. Це моя кров на твоєму обличчі?
Гурт "Самое Большое Простое Число" створює електронну музику з грувом і енергією, суміщаючи несумісне – барвистий колаж африканських ритмів, хіп-хопові брейки, фанкова гітара, дискотечний бас, ліричний жіночий вокал і психоделічні програші.

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати