Чому варто піти на концерт Scarlxrd?
1. Почути треки з нових альбомів Infinity і Immxrtalisatixn
2. Відчути розривної біт і вибухову енергетику потужного хіп-хопу
3. Мільйони переглядів на ютубі і виступи на фестивалях світового масштабу, серед яких і Lollapalooza, і Sziget Festival.
Scarlxrd їде до Києва одразу з двома платівками Вже цієї осені Україна здригнеться від міксу хіп-хопу, трепу та металу. Звучить неможливо? Маріус Лістроп доводить музичної індустрії, що насправді можливо все. Та робить це успішно протягом останніх кількох років під псевдонімом Scarlxrd. І доведе це в Києві.
Але починав Лістроп далеко не з хіп-хопу. На початку нульових він був милим британським хлопчиком, який клеїв дурня на камеру під псевдонімом Mazzi Maz. Самовпевненість і харизма допомогли хлопцеві стати популярним на батьківщині влогером і на гроші з монетизації погасити борги матері.
Потяг до нелегкої музики у Лістропа прокинулася з приходом до групи Myth City. Хлопці грали пост-хардкор, а Маріус був у них вокалістом. Але пробув на цій посаді недовго, так як вирішив робити свою музику.
Він видалив свій популярний YouTube-канал, а разом з ним - і всі спогади про минуле життя, щоб почати нове, з Scarlxrd. І що понеслося!
У 2016 році він випускає відразу кілька міні-альбомів, привертаючи до себе увагу. А ще через рік записує перший хіт Heart Attack, який подивилися більше 50 мільйонів разів на YouTube. Маріус став випускати релізи як кулі з кулемета.
Тільки в 2019 у нього заплановано дві повноформатні пластівки. Перша - Infinity - вийшла в березні. Друга - Immxrtalisatixn - готується побачити світ у вересні. Лістроп працює на максималку і показує, що навіть маленька ідея може стати повноцінним мистецтвом. Інакше звідки у нього стільки матеріалу?
Але самий сік - це "лайв" Scarlxrd. Дехто називає це музичним тероризмом, інші - відмінною емоційною розрядкою після довгого робочого дня. Маріус разом зі своїм діджеєм провокують натовп, лазять по балконах і стрибають з них, рвуть горлянки і зіштовхують людей у слемі.
Іноді в цій вакханалії буває нічого незрозуміло. Який трек грає? Де свій, а де чужий? Але все одно відчуваєш дивне задоволення від щільної воронки звуку, яка засмоктує тебе з головою. Це варто випробувати на собі.