Счастливые люди

7 листопада 2018, Ср. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Счастливые люди у Києві - фото №1 picture
Счастливые люди у Києві - фото №2 picture
Счастливые люди у Києві - фото №3 picture
Счастливые люди у Києві - фото №4 Счастливые люди у Києві на concert.ua
Счастливые люди у Києві - фото №5 Счастливые люди у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт проекту «Счастливые люди»?

1. Зробити глибокий вдих і насолодитися смаком творчої свободи.
2. Пройнятися ексцентричним талантом молодої команди.
3. Почути нові пісні самобутнього проекту.

11 квітня в клубі Atlas відбудеться концерт проекту «Счастливые люди». Поспішайте знайомитися з новим ім'ям у вітчизняному шоу-бізнесі!

«Счастливые люди» недарма вважаються експериментальною музичною командою: їхні амбіції - далекосяжні. Учасники проекту сміливо творять свою історію, трактуючи сучасну музику вельми неординарно. У творчості групи сплелися поезія Бродського, експресія речитативу і, звичайно, авторська музика. «Счастливые люди» - це речитатив Дениса Ржавського, аранжування Олексія Casualman aka Gorzhitza, а за жіночий вокал одночасно відповідають Анастасія Стебліч і Тома Рибка.

Сьогодні проект базується на відомій лос-анджелеській студії звукозапису. Там, власне, і виникла група. Молодий колектив уже встиг підкорити публіку на Atlas Weekend та Кураж Базар. Остаточним аргументом «за» став крутий прийом проекту на американському фестивалі Burning Man, з цього моменту в учасників команди не залишилося сумнівів у правильності обраного шляху.

«Счастливые люди», спробувавши свободу на смак, не стали мучити шанувальників і презентували неординарне дебютне відео на пісню Silicon Valley. Кліп знімали на пагорбах міста Сан-Франциско (режисер Ася Миколаєва, оператор Павло Федоров).

Навесні музиканти презентують свою дебютну платівку «ДАТАИЗМ».