SCORPIONS. CRAZY WORLD TOUR

12 листопада 2019, Вт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 1099 грн.
від 1099 грн.

Про подiю

Легендарні Scorpions знову їдуть в Україну. Зустрічай улюблених рокерів 12 листопада під Палаці Спорту!

Нетлінні хіти Скорпів вже понад півстоліття стрясають світ. А самі музиканти із завидною енергією і ентузіазмом продовжують святкувати свої 50+ разом з фанами по всьому світу. Чергова зустріч українців з групою Scorpions відбудеться в рамках світового Crazy World Tour.

Музиканти везуть солідну порцію фірмового драйву, тонни звуку і найпотужніші хіти. А це означає, що цієї осені ви почуєте Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Me an Angel, Wind Of Change і інші шедеври поза часом, в живому виконанні монстрів світового року.

Scorpions випустили Crazy World в далекому 91-му, коли світ тільки починав приходити до тями після «холодної війни». Це були непрості часи, але в серцях людей було так багато надії на мирне майбутнє.

І тепер, 28 років потому, на думку Клауса Майне, в світі продовжують відбуватися події, які підпадають під просте англійське слово crazy. І до сих пір Crazy World залишається відповідним девізом для чергового туру групи. «Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з усіма вами», - так говорить про майбутній концерт лідер Scorpions.

Ого! - скажете ви. - А з яким нетерпінням чекаємо ми! Чекаємо цієї божевільної енергії, драйву і сили, якими до країв наповнені композиції ганноверської команди. Скорпіонс провели понад 5 тисяч концертів в 80 країнах світу. Продажі дисків групи перевищили 100 мільйонів. За версією VH1 колектив внесений до списку «Найбільших артистів хард-року». Всіх нас чекає приголомшливе шоу вселенського рівня! До зустрічі!

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати