24-pay-mark Created with Sketch.

SCORPIONS. CRAZY WORLD TOUR

12 листопада 2019, вт. 19:00-21:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 1099 ₴
від 1099 ₴

Про подiю

Легендарні Scorpions знову їдуть в Україну. Зустрічай улюблених рокерів 12 листопада під Палаці Спорту!

Нетлінні хіти Скорпів вже понад півстоліття стрясають світ. А самі музиканти із завидною енергією і ентузіазмом продовжують святкувати свої 50+ разом з фанами по всьому світу. Чергова зустріч українців з групою Scorpions відбудеться в рамках світового Crazy World Tour.

Музиканти везуть солідну порцію фірмового драйву, тонни звуку і найпотужніші хіти. А це означає, що цієї осені ви почуєте Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Me an Angel, Wind Of Change і інші шедеври поза часом, в живому виконанні монстрів світового року.

Scorpions випустили Crazy World в далекому 91-му, коли світ тільки починав приходити до тями після «холодної війни». Це були непрості часи, але в серцях людей було так багато надії на мирне майбутнє.

І тепер, 28 років потому, на думку Клауса Майне, в світі продовжують відбуватися події, які підпадають під просте англійське слово crazy. І до сих пір Crazy World залишається відповідним девізом для чергового туру групи. «Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з усіма вами», - так говорить про майбутній концерт лідер Scorpions.

Ого! - скажете ви. - А з яким нетерпінням чекаємо ми! Чекаємо цієї божевільної енергії, драйву і сили, якими до країв наповнені композиції ганноверської команди. Скорпіонс провели понад 5 тисяч концертів в 80 країнах світу. Продажі дисків групи перевищили 100 мільйонів. За версією VH1 колектив внесений до списку «Найбільших артистів хард-року». Всіх нас чекає приголомшливе шоу вселенського рівня! До зустрічі!