Scream Inc. plays Metallica

4 грудня 2020, Пт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
Продажі почнуться 31 травня 2020, 00:00

Галерея

Про подiю

Scream Inc. plays Metallica у Києві! Чекаємо на вас 2020-12-04 в 19:00 на локації Палац спорту, Київ.
Ви можете придбати квитки на Scream Inc. plays Metallica на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Scream Inc. представляє масштабне триб’ют-шоу, присвячене творчості Metallica.

4 грудня. Палац Спорту. Scream Inc. plays Metallica.

Чому варто піти на концерт?

  1. Почути наживо фантастичне звучання рок-гімнів у симфонічному аранжуванні.
  2. Всім залом заспівати нетлінні шедеври легенд хеві-металу.
  3. Відчути повномасштабне відтворення атмосфери концертів Metallica з оркестром.

Вже цієї зими перед вашими очима — динамічний калейдоскоп, в якому потужне звучання агресивних гітарних рифів змінюється пронизливими симфонічними партитурами, а класична спадщина легенд хеві-металу набуває нового переосмислення.

Scream Inc. — один з найбільш грандіозних триб’ют-проєктів. Майстерність та віртуозність гурту відмітив особисто Джеймс Хетфілд, фронтмен Metallica.

Під час нового шоу Scream Inc. представлять у симфонічному аранжуванні не лише хіти з альбому «S&M», але й інші легендарні пісні Metallica. Візуальний супровід концерту також вражатиме — сцена з оглядом на 360 градусів, в епіцентрі якої розташується оркестр, піротехніка та лазерне шоу.

Старт продажу квитків — 31 травня. Та зарезервувати місце можна вже сьогодні, щоб придбати найкращі квитки за найнижчою ціною.