24 травня 2020, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 760 грн.
від 760 грн.
Обрати квиток

Галерея

Seafret у Києві - фото №1 Seafret у Києві
Seafret у Києві - фото №2 Seafret у Києві афіша
Seafret у Києві - фото №3 Seafret у Києві квитки
Seafret у Києві - фото №4 Seafret у Києві на concert.ua
Seafret у Києві - фото №5 Seafret у Києві фото

Про подiю

Seafret у Києві! 24 травня в Caribbean Club у Києві зіграє відомий британський дует Seafret.

Чому варто піти на концерт Seafret у Києві?

1. Британці презентують новий альбом Most Of Us Are Strangers і привезуть море вражень від свого масштабного європейського туру.
2. Вокал Джека Седмана та гітара Гаррі Дрейпера здатні зробити переворот у вашій свідомості.
3. Приходьте, щоб особисто розкрити секрет шаленої популярності дуету.

Знаменитий британський дует Seafret повертається до Києва

24 травня чекаємо на вас у Caribbean Club, щоб відзначити яскраве повернення талановитих британців Seafret! Знаменитий дует привезе до Києва новий альбом і поділиться масою вражень від свого європейського турне. Пропустити таке неможливо!

Квитки чекають на вас.

Ефектна презентація нового альбому Most Of Us Are Strangers

Станом на 7 лютого 2020 запланований вихід нового альбому Seafret під назвою Most Of Us Are Strangers. Разом з релізом стартує великий концертний тур дуету європейськими містами. В рамках великих гастролей Джек і Гаррі виступлять і для своїх українських фанів.

Іноді здається, що всі двері перед тобою закриваються, слабшає віра в те, що ти робиш або ким ти є в житті. Ми написали Fall про вміння подолати це почуття та ніколи не здаватися. – Так хлопці кажуть про новий сингл свого майбутнього альбому. І вони-таки знають, що таке важкий шлях до успіху.

Дебютна платівка Tell Me It's Real посіла 59-е місце в UK Albums Chart. Альбом відобразив усі найважливіші моменти життя дуету в той період, коли ані Джек, ані Гаррі ще до кінця не розуміли, що таке музична індустрія.

Сьогодні, після повернення до рідного Брідлінгтона, незалежні музиканти – на шляху до чогось нового та свіжого.

Я щиро вірю, що нам потрібно було все те, що з нами сталося... Нам потрібно було переїхати, подалі від будинку, встати на ноги та вижити в Лондоні. Це було для нас корисним. А тепер ми повернулися... як поштові голуби! – Каже Джек.

Сьогодні Seafret співпрацюють з Россом Хемільтоном, кількість їх прослуховувань на платформах Spotify та Apple Music перевищила 300 000 000. А перегляди відео Seafret на YouTube перетнули позначку в 170 000 000.

Де купити квитки на концерт Seafret у Києві?

Щоб замовити квитки на концерт Seafret в Caribbean Club в Києві, заходите на Concert.ua. Доступні електронні квитки та квитки з доставкою.