Seafret

22 березня 2021, Пн. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 760 грн.
від 760 грн.
Обрати квиток

Галерея

Seafret у Києві - фото №1 Seafret у Києві
Seafret у Києві - фото №2 Seafret у Києві афіша
Seafret у Києві - фото №3 Seafret у Києві квитки
Seafret у Києві - фото №4 Seafret у Києві на concert.ua
Seafret у Києві - фото №5 Seafret у Києві фото

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
КОнцерт перенесено з 24.05.2020 на 22.03.2021

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

Seafret у Києві! 22 березня в Caribbean Club у Києві зіграє відомий британський дует Seafret.

Чому варто піти на концерт Seafret у Києві?

1. Британці презентують новий альбом Most Of Us Are Strangers і привезуть море вражень від свого масштабного європейського туру.
2. Вокал Джека Седмана та гітара Гаррі Дрейпера здатні зробити переворот у вашій свідомості.
3. Приходьте, щоб особисто розкрити секрет шаленої популярності дуету.

Знаменитий британський дует Seafret повертається до Києва

22 березня чекаємо на вас у Caribbean Club, щоб відзначити яскраве повернення талановитих британців Seafret! Знаменитий дует привезе до Києва новий альбом і поділиться масою вражень від свого європейського турне. Пропустити таке неможливо!

Квитки чекають на вас.

Ефектна презентація нового альбому Most Of Us Are Strangers

Станом на 7 лютого 2020 запланований вихід нового альбому Seafret під назвою Most Of Us Are Strangers. Разом з релізом стартує великий концертний тур дуету європейськими містами. В рамках великих гастролей Джек і Гаррі виступлять і для своїх українських фанів.

Іноді здається, що всі двері перед тобою закриваються, слабшає віра в те, що ти робиш або ким ти є в житті. Ми написали Fall про вміння подолати це почуття та ніколи не здаватися. – Так хлопці кажуть про новий сингл свого майбутнього альбому. І вони-таки знають, що таке важкий шлях до успіху.

Дебютна платівка Tell Me It's Real посіла 59-е місце в UK Albums Chart. Альбом відобразив усі найважливіші моменти життя дуету в той період, коли ані Джек, ані Гаррі ще до кінця не розуміли, що таке музична індустрія.

Сьогодні, після повернення до рідного Брідлінгтона, незалежні музиканти – на шляху до чогось нового та свіжого.

Я щиро вірю, що нам потрібно було все те, що з нами сталося... Нам потрібно було переїхати, подалі від будинку, встати на ноги та вижити в Лондоні. Це було для нас корисним. А тепер ми повернулися... як поштові голуби! – Каже Джек.

Сьогодні Seafret співпрацюють з Россом Хемільтоном, кількість їх прослуховувань на платформах Spotify та Apple Music перевищила 300 000 000. А перегляди відео Seafret на YouTube перетнули позначку в 170 000 000.

Де купити квитки на концерт Seafret у Києві?

Щоб замовити квитки на концерт Seafret в Caribbean Club в Києві, заходите на Concert.ua. Доступні електронні квитки та квитки з доставкою.