Odessa Classic: Себастіан Кнауер

20 серпня 2020, Чт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 13.06.2020 на 20.08.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

До 250-річчя Бетховена - "Beethoven Variations". Світова прем'єра проекту. Себастіан Кнауер (фортепіано), Камерний Оркестр Одеської Філармонії, Ігор Шаврук (дир.)

Бетховен Соната до мінор Оп. 10 №1
Бетховен Соната до дієз мінор Оп. 27 №2 "Quasi fantasia" ( "Місячна соната")
Араш Сафаян: "Beethoven Variations". Фантазія для фортепіано з оркестром

Попередній спільний проект провідного піаніста Німеччини Себастіана Кнауер і німецько-іранського композитора Араша Сафаяна "UBERBACH" став світовою сенсацією, отримавши премію ECHO KLASSIK як "Проект розкриваючий кордон класики", став хітом продажів класики в світі, був зіграний сотні і сотні раз в кращих концертних залах світу. Суть проекту полягала в нових, сучасних аранжуваннях і "варіаціях на тему і в стилі" Баха. "UBERBACH" прозвучав і в 2018 році в Одесі за участю Берлінського Камерного оркестру і став одним з найяскравіших подій на фестивалі ODESSA CLASSICS-2018. І ось-на нашому фестивалі відбудеться світова прем'єра нового проекту, якого з нетерпінням чекає світова індустрія класики - "Beethoven Variations" Кнауера і Сафаяна. Проект записаний на фірмі SONY і диск вийде для міжнародного релізу влітку 2020.

Для фестивалю ODESSA CLASSICS - величезна честь стати майданчиком для презентації одного з найбільш очікуваних проектів в рік 250-річного ювілею Бетховена, проекту з потенціалом світової сенсації для відкриття нових шляхів розвитку класичної музики в 21 столітті.