Secret Forest

1 серпня 2019, Чт. 20:30
Готель Чорне Море Бугаз Одеса, с. Грибівка, масив 17
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Secret Forest в Одесі - фото №1 Secret Forest в Одесі
Secret Forest в Одесі - фото №2 Secret Forest в Одесі афіша
Secret Forest в Одесі - фото №3 Secret Forest в Одесі квитки
Secret Forest в Одесі - фото №4 Secret Forest в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати концерт групи Secret Forest?

- унікальна можливість для кожного добре провести час
- наповнитися життєдайною енергією мантр
- поєднання акустичних інструментів, електронного звучання і текстів на стародавній мові санскрит робить кожен виступ незвичайним

SECRET FORÉST - український музичний гурт, створює indie музику і поєднує романтичну мелодійність з електронним звучанням.

В основі творчості SECRET FORÉST особисті переживання і історії музикантів, які стануть близькими всім, хто намагається пізнати і зрозуміти свій внутрішній світ.
"Нам є що сказати і чим поділитися. Несемо цінний меседж і настрій, налаштоване на частоту серця. А ви знали, що те, чим кожен з нас наповнює внутрішній світ, визначає стан свідомості і наше майбутнє? Ми хочемо, щоб наша музика надихала, піднімала над буденністю і тривогами, давала відчути атмосферу тепла і невагомості, а також наповнювала життєдайною енергією. "2018:
- спільний концерт групи і відомого джазового гітариста Білала Караман (Bilal Karaman, Амстердам - ​​Стамбул)
- участь в міжнародному джазовому фестивалі Leopolis Jazz Fest (Street music) та друге місце в глядацькому голосуванні;
- участь у фіналі національного телепроекту "Українська пісня" на Арені Львів;
- в кінці вересня на запрошення фестивалю "З країни в Україні" відвідування з концертами міст Донецької області - Авдіївка, Вугледар і Волноваха. Результатом стала власна ініціатива благодійного марафону "РАЗОМ" (благодійні концерти і просвітницька діяльність в містах прифронтових територій України). 2016-2017:
- участь у фестивалях Захід, Woodstock, Млиноманія, Казкове місто, New wave exhibition, Clyzh Yoga Day (Румунія), Lviv Yoga Day. Концерти та творчі зустрічі в Києві, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Херсоні, Ужгороді, Чернівцях і у Львові. Поєднання акустичних інструментів, електронного звучання і текстів на стародавній мові санскрит робить кожен виступ незвичайним. Музика Secret Forest - унікальна можливість для кожного добре провести час, наповнитися життєдайною енергією мантр і бути самим собою. Відчувайте себе як вдома, розслабтеся і відпочиньте!