Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль

2 лютого 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Галерея

Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі - фото №1 Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі
Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі - фото №2 Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі афіша
Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі - фото №3 Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі квитки

Про подiю

Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-02 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Хітова комедія від «Чорного квадрату» з проекту «ДО і ПІСЛЯ ....»

Тихий, ледь чутний шум прибою ... легкий морський вітерець надає відчуття свіжості ... білозубий мулат підносить Вам «мохіто» ... м'який шезлонг, відчуття легкості, сонні мрії і прокидатися не хочеться, хочеться співати від усвідомлення щастя. Так уявляли собі відпочинок біля моря наші герої, а вийшло ... а вийшло, звичайно ж, набагато цікавіше.

Ще не придумали чим зайнятися у відпустці? Дамо кілька порад. Пожартуємо сотню жартів. Поржемо над власною недосконалістю.

Приходьте якщо Вам потрібен легка, смішна і добра вистава.

У ньому немає нічого важкого і напружного. Ми пропонуємо забути напряги на роботі, погану погоду і труднощі в особистому житті.

Відпочиньте з нашими відпочиваючими і по-справжньому почистіть свій настрій.