Сексу не буде, але...

26 грудня 2018, Ср. 19:00
Палац культури залізничників «Рокс» Львів, вул. Федьковича, 54/56
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сексу не буде, але..."?

1. Побачити іскрометну ретро-комедію.
2. Насолодитися закрученим сюжетом.
3. Відчути комічність і непередбачуваність життя.

На вас чекає неймовірно смішна вистава від київського театру "Візаві". "Сексу не буде, але..." - це яскрава ретро-комедія для дорослих, яка прикрасить ваш вечір.

Отже. Дія відбувається в Лондоні на початку минулого століття. У цьому місті незмінних традицій деякі зі старих звичаїв так і не втратили значення. Наприклад, будь-яка пара, яка живе в шлюбі вже більше чотирьох років і не має дітей, може спробувати вирішити проблему, м'яко скажемо, оригінальним способом. Чоловік і дружина мають право запросити за певну оплату Державного чоловіка, який і надасть практичну допомогу в цьому вельми делікатному питанні.

Початок історії - місіс Дороті Кембл, побожна жінка, зі смиренням і страхом чекає цього самого Державного чоловіка. Її чоловік втратив будь-яку надію побачити спадкоємця. Тому сам запропонував Дороті викликати додому фахівця. Хто б міг подумати, що саме в цей же час Девід Лінч, успішний фотограф, отримає чергове замовлення на проведення фотосесії на дому. В очікуванні його нудиться Барбара, яка схильна до єдиної пристрасті - любові фотографуватися.

Як нескладно здогадатися, персонажі переплутали номери квартир. Державний чоловік заявився до любительки фотосесій, а Лінч - до Дороті, яка з жахом чекала приходу невідомого їй чоловіка.

Ви побачите неймовірно ексцентричну і захоплюючу ретро-комедію! Чарльстон, джаз, танці, відеопроекція і костюми початку минулого століття створять особливу атмосферу.

Схожі події

Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 3 Події Winterra. Легенда казкового краю 20.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати Чорний квадрат. Усі жінки продаються 05 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Усі жінки продаються Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Усі жінки продаються Вже не хочу 05 лютого Чорний квадрат. Усі жінки продаються Bel etage Придбати