Сексу не буде, але...

26 грудня 2018, Ср. 19:00
Палац культури залізничників «Рокс» Львів, вул. Федьковича, 54/56
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сексу не буде, але..."?

1. Побачити іскрометну ретро-комедію.
2. Насолодитися закрученим сюжетом.
3. Відчути комічність і непередбачуваність життя.

На вас чекає неймовірно смішна вистава від київського театру "Візаві". "Сексу не буде, але..." - це яскрава ретро-комедія для дорослих, яка прикрасить ваш вечір.

Отже. Дія відбувається в Лондоні на початку минулого століття. У цьому місті незмінних традицій деякі зі старих звичаїв так і не втратили значення. Наприклад, будь-яка пара, яка живе в шлюбі вже більше чотирьох років і не має дітей, може спробувати вирішити проблему, м'яко скажемо, оригінальним способом. Чоловік і дружина мають право запросити за певну оплату Державного чоловіка, який і надасть практичну допомогу в цьому вельми делікатному питанні.

Початок історії - місіс Дороті Кембл, побожна жінка, зі смиренням і страхом чекає цього самого Державного чоловіка. Її чоловік втратив будь-яку надію побачити спадкоємця. Тому сам запропонував Дороті викликати додому фахівця. Хто б міг подумати, що саме в цей же час Девід Лінч, успішний фотограф, отримає чергове замовлення на проведення фотосесії на дому. В очікуванні його нудиться Барбара, яка схильна до єдиної пристрасті - любові фотографуватися.

Як нескладно здогадатися, персонажі переплутали номери квартир. Державний чоловік заявився до любительки фотосесій, а Лінч - до Дороті, яка з жахом чекала приходу невідомого їй чоловіка.

Ви побачите неймовірно ексцентричну і захоплюючу ретро-комедію! Чарльстон, джаз, танці, відеопроекція і костюми початку минулого століття створять особливу атмосферу.