Сексу не буде, але...

26 грудня 2018, Ср. 19:00
Палац культури залізничників «Рокс» Львів, вул. Федьковича, 54/56
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сексу не буде, але..."?

1. Побачити іскрометну ретро-комедію.
2. Насолодитися закрученим сюжетом.
3. Відчути комічність і непередбачуваність життя.

На вас чекає неймовірно смішна вистава від київського театру "Візаві". "Сексу не буде, але..." - це яскрава ретро-комедія для дорослих, яка прикрасить ваш вечір.

Отже. Дія відбувається в Лондоні на початку минулого століття. У цьому місті незмінних традицій деякі зі старих звичаїв так і не втратили значення. Наприклад, будь-яка пара, яка живе в шлюбі вже більше чотирьох років і не має дітей, може спробувати вирішити проблему, м'яко скажемо, оригінальним способом. Чоловік і дружина мають право запросити за певну оплату Державного чоловіка, який і надасть практичну допомогу в цьому вельми делікатному питанні.

Початок історії - місіс Дороті Кембл, побожна жінка, зі смиренням і страхом чекає цього самого Державного чоловіка. Її чоловік втратив будь-яку надію побачити спадкоємця. Тому сам запропонував Дороті викликати додому фахівця. Хто б міг подумати, що саме в цей же час Девід Лінч, успішний фотограф, отримає чергове замовлення на проведення фотосесії на дому. В очікуванні його нудиться Барбара, яка схильна до єдиної пристрасті - любові фотографуватися.

Як нескладно здогадатися, персонажі переплутали номери квартир. Державний чоловік заявився до любительки фотосесій, а Лінч - до Дороті, яка з жахом чекала приходу невідомого їй чоловіка.

Ви побачите неймовірно ексцентричну і захоплюючу ретро-комедію! Чарльстон, джаз, танці, відеопроекція і костюми початку минулого століття створять особливу атмосферу.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати