Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Галерея

Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі - фото №1 Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі
Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі - фото №2 Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі афіша

Про подiю

Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-16 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Чорний Квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу "Сексом дружбу не зіпсуєш"?

1. "Гаряча" постановка від студії "Чорний квадрат".
2. Цікаві варіації на тему дружби, сексу і сексу по дружбі.
3. Відверта розмова про справжнє кохання у всіх його іпостасях.

Буває так: живеш з людиною в одному під'їзді десятки років, і у вас могло би бути... але не було. Заходиш до нього по-сусідськи а тут ... А буває так: лежиш з людиною в ліжку і думаєш, що у вас Кохання, а виявляється - Дружба.

По суті, вистава - історія з проекту "До і Після сексу", але не прості, а дружні. Коли люди знайомі вже багато років, і ось з волі випадку або долі у них трапляється! Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це треба? І що з цим робити?

Вистава дає відповіді на всі ці запитання і, звичайно, ставить нові. Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі, і секс, знайдений через роки.