Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі - фото №1 Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі
Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі - фото №2 Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі афіша

Про подiю

Чорний квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш в Одесі! Чекаємо вас 16 лютого о 19:00 на майданчику Українському театрі.

Ви можете купити квитки на Чорний Квадрат. Сексом дружбу не зіпсуєш на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу "Сексом дружбу не зіпсуєш"?

1. "Гаряча" постановка від студії "Чорний квадрат".
2. Цікаві варіації на тему дружби, сексу і сексу по дружбі.
3. Відверта розмова про справжнє кохання у всіх його іпостасях.

Буває так: живеш з людиною в одному під'їзді десятки років, і у вас могло би бути... але не було. Заходиш до нього по-сусідськи а тут ... А буває так: лежиш з людиною в ліжку і думаєш, що у вас Кохання, а виявляється - Дружба.

По суті, вистава - історія з проекту "До і Після сексу", але не прості, а дружні. Коли люди знайомі вже багато років, і ось з волі випадку або долі у них трапляється! Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це треба? І що з цим робити?

Вистава дає відповіді на всі ці запитання і, звичайно, ставить нові. Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі, і секс, знайдений через роки.

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати